İpekyol'dan yeni koleksiyon

Ipekyol kadını, 2014 Sonbahar-Kış sezonunda yenilenen lükse adım atıyor. Bu sezonda dünyaca ünlü top model Karmen Pedaru’nun hayat verdiği kampanya yine çok çarpıcı ve iddialı.

Dünyaca ünlü moda fotoğrafçıları Mert Alaş ve Marcus Piggot’un gözüyle İpekyol, 2015 Sonbahar - Kış Koleksiyonu Reklam Kampanyası çarpıcı, çekici ve maskülen!

Cesur ve her daim şık olmayı seven İpekyol kadını bu Sonbahar - Kış sezonunda da bu lüksünden vazgeçmiyor. Vücuda yapışan seksi deri ve transparan kumaşalarla zenginleştirilmiş koleksiyonun alt temasında biraz maskülen ve androjenlik biraz da 60'lı yılların modası var. Yükselen minimal modası İpekyol koleksiyonu'nda kendini püskül, jakar ve fermuarlar ile zenginleştirirken, yüksek bel smokin pantolonlar, pul ve payetlerle işli feminen ceketler, deri biker montlar asi ruhun anlatıcısı oluyor.

60’lar 2014 Sonbahar-Kış sezonunun en çarpıcı temalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Düşük omuzlu hacimli kabanlar, otriş hareketli saten bluzlar ve birbirleriyle kombinlenebilen alt ve üst tasarımlar geçmişten bugüne yenilenmiş olarak koleksiyonda yer buluyor.

2015 Sonbahar - Kış Sezonun öne çıkanları…

Taşlı düğmeli omzu düşük retro ceket, ipek ve deri karışımı contrast dokulu bluz, astragan ceketler, kaftan mont ve bluzler ile deriye dair herşey sizi öne çıkarmak için bekliyor. Şal ve zincir deseni, kelebek nakışı, geometrik ve çiçekli desenler ise sıklıkla tercih edeceğimiz desenlerde başı çekiyor.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In