Indila Türkiye'de

Fransa'nın bu yıl çıkarttığı hatta ülkesinden Türkiye'de daha popüler olan Paris doğumlu Indila ilk kez İstanbul'a geliyor.

Paris doğumlu Indila ilk kez İstanbul’a geliyor. "Dernière Danse" isimli single çalışmasıyla tanınan Fransız şarkıcı ve söz yazarı, profesyonel müzik kariyerine 2010 yılında TLF ile düet yaptığı "Criminel" adlı single ile başladı. İlk solo single çalışmasını 2013 yılında "Dernière Danse" ismiyle yayımladı. Nessbeal, Rohff, Soprano ve Youssoupha ile ortak projelerde yer aldı.

Popülerliği ve dinleyicisi giderek artan İndila şimdide dev bir konser ile istanbul'da olacak. 26 Haziran’da Power FM’ in Müthiş show’ u Stars Talk’ ta. %100 canlı performans sergileyecek olan sanatçının konserine katılım ücretsiz olacak. İlk kez canlı performans sergileyecek sanatçıyı canlı izleme şansını kaçırmayın.

 

Indila'nın güncel konseri 2 Eylül 2014'de Türkiye'in en ünlü gece klubü Reina'nın - Reina Premium Energy Drink sponsorluğunda Suada Club -Galatasaray Adası'nda gerçekleşecek. Konserin ücreti ve detayları için; Indila 2'Eylül'de SuadaClub'ta yazımıza göz atabilirsiniz. 

 

 

 

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In