Indila 2 Eylül'de Suada Club'ta

Muhteşem sesli Fransız sanatçı Indila, Suada Club'ta en güzel şarkılarını İstanbullular için seslendirecek.

Ülkesinden daha meşhur olduğu Türkiye'ye İndila Tekrar geliyor!

Adila Sedraia bilinen adıyla Indila, Fransız şarkıcı ve söz yazarı.  "Dernière Danse" şarkısı ile Fransa'da en iyi on single listesinde ikinci sırada yer alan genç yıldız. İkinci konserini vermek için tekrar İstanbul'a geliyor. Ceyazir asıllı bir baba ile Hindistan, Kamboçya ve Mısır kökenli annenin çocuğu olan sanatçı, müzik kariyerine başlamadan önce Turist Rehberliği yapıyordu. Çocukluğundan beri müziği seven ve uğraşan şarkıcı R&B, Bollywood, Chanson, Fransız hip-hop, pop türlerinde şarkıları seslandiriyor. Ülkemize ilk kez Power Fm işbirliği ile gelen Indila, Türk insanını çok sevmiş. 

Reina'da çalınan en beğenilen şarkı Derniere Danse'nin sahibi dünyaca ünlü sanatçı Indila konseri öncesinde sahne alacak olan Reina DJ'i Ufuk Akyıldız, gecenin enerjisini yükseltecek. Ardından gerçekleşecek konser ve muhteşem şovlar ile unutulmaz bir geceye tanıklık edeceksiniz. 

Indila Konser Bilet Fiyatları;

Loca (6 Kişilik): 1.620.00 TL
Stand (4 Kişilik): 660.00 TL
Ayakta 110.00 TL

Ülkemizde haftalarca liste başı olan dünyaca ünlü yıldız Indila, Türkiye'in en ünlü gece klubü Reina'nın - Reina Premium Energy Drink sponsorluğunda Suada Club - Galatasaray Adası'nda 2 Eylül 2014 gecesi saat 21:00'de gerçekleşecek konserin biletlerini Biletix ve konser günü gişesinden temin edebilirsiniz.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In