Hilton İstanbul Bomonti'nin Pazar Brunch'ı

Anneler Günü için özel sürprizler hazırlayan Hilton İstanbul Bomonti, anneleri önce dünya ve Türk lezzetlerini buluşturan brunch’a, ardından eforea: spa at Hilton’da arınmaya davet ediyor!

Bu yıl 11 Mayıs’ta kutlanacak Anneler Günü’nde annenize İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti’de brunch keyfi yaşatın. Hilton İstanbul Bomonti’nin şık restoranı the globe’un şefi Yannis Manikis, brunch menüsünde evrensel lezzetlerle Türk mutfağının geleneksel tatlarını harmanlıyor.

Saat 12:00’de başlayan brunch’a katılanlar, zengin açık büfeden diledikleri yiyecekleri seçebiliyor. Konuklar, geleneksel Türk ve Akdeniz Mutfağı, Western Grill, Tokyo Sushi ve Thai mutfaklarının öne çıkan lezzetleri ile açık pişirme istasyonları sayesinde eşsiz bir gastronomi şöleni yaşıyor. Büyükler Anneler Günü’nü Prosecco ikramıyla taçlandırırken, brunch’a anneleriyle gelen çocuklar da pamuk şeker istasyonu ve çikolata büfesinde eğleniyor.

Hilton İstanbul Bomonti

Annelere SPA'da %50 indirim hediye!

Hilton İstanbul Bomonti’nin bu en özel günlerinde anneler için hazırladığı sürprizler bu kadarla sınırlı değil! 11 Mayıs günü brunch’a katılan her anneye eforea: spa at Hilton indirim çeki armağan ediliyor.

Uzman terapistleri, farklı masaj seçenekleri, özel bakım ürünleri, açık ve kapalı havuzları, hamam, sauna ve buhar odalarıyla eforea: spa at Hilton, annelerin günlük hayatın stresinden kurtulmalarına, arınıp tazelenmelerine olanak tanıyor. Üç ay geçerli çekler, annelere diledikleri bir spa uygulamasından yüzde 50 indirimli olarak yararlanma imkanı sunuyor.

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In