Her yerde spor

Sevgiline eğlenceli, pratik ve sağlıklı bir hediye vermek ister misin?

Sevgilisinin sağlıklı ve fit olmasını isteyenler için TRX Suspension Training System;  pratik, eğlenceli bir seçenek. Amerikan ordusunda icat edilip geliştirilen TRX;  Dünyaca ünlü birçok spor kulübü, profesyonel -amatör sporcu ve bireysel kullanıcının vazgeçilmez antrenmanları arasına girdi. Peki tam olarak nedir diye merak edenlere sıralayalım.

RX Suspension Trainer size vücut ağırlığınızı direnç olarak kullanmanızı sağlayarak yüzlerce egzersiz olanağı sağlar. Vücut pozisyonunuzu değiştirerek kolaylıkla direnç ve şiddet ayarı yapabilirsiniz.


TRX Suspension Trainer:

  • Hızlı, pratik ve aynı zamanda verimli total-body (Tüm vücut) antrenmanı sağlar
  • Sağlam bir core yapısının gelişmesine yardımcı olur
  • Kas dayanıklılığını arttırır
  • Profesyonel atletlerden yeni başlayanlara her seviyedeki kullanıcı için uygundur
  • Kolay taşınabilir ve her yerde kullanılabilir özelliktedir (spor salonu, ev, otel yada açıkhava)

TRX Suspension Training Sistemi; şu an Amerika’nın en popüler spor tekniklerinden biri konumunda… Amerika’nın ünlü personal trainerları ve onlarla çalışan birçok Hollywood yıldızı da; TRX ile, kendi vücutlarını özgürce kullanarak, seviye düşme korkusu olmadan ve üst düzeyde wellness programları uygulayarak forma giriyor.
1,5 kg’dan daha az ağırlığıyla, piyasadaki tüm maliyetli ve fazla yer kaplayan egzersiz ekipmanlarından daha kullanışlı olan bu olağanüstü sistemi; şık çantasıyla her yerde yanınızda taşıyabilecek; sadece birkaç dakika içinde kurarak; evde, işyerinde, yazlıkta, sokakta, tatilde, parkta; kısacası istediğiniz her yerde spor yapabileceksiniz…

Değişik ve güzel hediye arayışındaki sevgililer için ideal olabilecek bir alternatif değil mi sizce de?


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In