Hafta sonu İstanbul'da ne yapılır?

Şehirde bu hafta sonu ne yapmak istersiniz? Sizin için harika lezzet, eğlence ve aktivite önerilerimiz var. Hafta sonu İstanbul bizden sorulur.

 

Bu hafta sonu planlarınız için harika önerilerimiz var! Bu etkinliklere bakmadan plan yapmayın...

Hafta sonu İstanbul!

evden-firar

Evden Firar

Değişik bir aktivite yaşamak isteyenlere Evden Kaçış Oyun'u

İstanbul, eğlence hayatının en renklilerinin düzenlendiği şehir. İstanbul'da olup her haftanızı farklı aktivitelerle geçirmeniz mümkün, dışarı çıkmak için o kadar çok sebep ve etkinlik var ki! Bunlardan en yenisi evden kaçış oyunları. Bu hafta siz de Evden Firar oyunlarıyla değişik bir hafta sonu yaşayın.


kıiz-kulesi-tekne

Kızkulesi'ni gezin!

İstanbul'un tarihi güzelliği Kızlulesi'ne hep uzaktan bakmak olmaz. Bir de yakından bakalım.

Binlerce yıllık tarihe tanıklık eden Kızkulesi, bu süre boyunca aşkın, sevdanın, yalnızlığın ya da ulaşılmazlığın simgesi olarak nice şaire, ressama, yazara, müzisyene, yönetmene, fotoğrafçıya ilham kaynağı olmuş. Bu tarihi mekana hafta sonu yolculağa çıkmaya ne dersiniz?


istanbulda hamam

Hamam keyfi yapın

İstanbul'un tarihi hamamlarında kese ve köpük masajı yaptırarak kendinizi yenileyin. 

Sultanların ve padişahların şehri İstanbul'da eskiliği ve tarihiyle ünlü pek çok hamam bulunur. Bunlardan gidilip görülmesi gereken İstanbul Hamamlarında seçeceğiniz birisinde dinlentirici bir hafta sonu geçirin.


petra coffee

İyi kahvenin peşine düşün

Hafta sonu kahveniz bizden!

İstanbul'da giderek artan kahve kültürü butik kahve mekanlarıyla hızla yayılıyor. Bizde bu şehrin mis gibi kahve kokuları içinde olmasını seviyoruz. Siz de lezzetli bir Latte yada Cappuccino içebilirsiniz.


yelken-spor-ve-faydalari

Yelken sporu

Hafta sonu için değişik bir aktivite arayanlara yelken eğitimi!

Farklı bir deneyim ve ekstrem spor severlerdenseniz hafta sonu sizleri değişik bir aktivite denemeye çağırıyoruz. Yelken sporunu keşif ve bir günlük denizi oğlu/kızı olmaya ne dersiniz?


İstanbul'un bilinmeyen yerleri

İstanbul'da gizemli yerleri ve hiç kimsenin bilmediği lezzetli mekanları keşfetmeye ne derisiniz?

Karaköy, Taksim, Cihangir, Kadıköy derken artık her semt popüler hale geldi. Kiminin ara sokaklarına saklanmış leziz bir tatlıcı, kimisinin saklı bir arka bahçesi veya en meşhur lezzeti, sizin keşfetmenizi bekliyor. İstanbuluların bile bilmediği mekanları keşfederek arkadaşlarınıza önerebileceğiniz gibi, Karadeniz mutfağının en meşhur mekanlarına gidebilir, en iyi tatlının peşinden koşabilir ve İstanbul'un gizemli tarihini keşfedebilirsiniz


gece-kulubü-istanbul

Hafa sonu eğlencesi için en iyi 5 mekan 

İstanbul'da Gece Kulüpleri 

İstanbul denilince akla gelecek birçok şey vardır. Bunlardan ilki gece hayatı... İşte, bu hafta sonu siz de eğlenceyi son ses ve iyi müzikle yaşamak istiyorsanız size önerimiz İstanbul'un en iyi 5 gece kulübünden birini tercih etmeniz. 


aya-yorgi-kilisesi

Hafta sonu kaçamağı yapın

İstanbul'a yakın tatil duraklarında iki günlük kaçamak ruhunuza detoks yapacaktır. Yeşillikler içinde Büyükada turu yada bir tık uzağında buluna şehirleri keşfetmenizi tavisye ederiz. 

 

Bu etkinlikler bana yetmez diyorsanız. Hafta sonu nereye gidelim? ve hafta sonu ne etkinlikler var? yazılarımıza göz atabilirsiniz.

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In