Flapper Swing Flamingo Restaurant & Bar’da sizlerle buluşuyor!

Flapper Swing Flamingo Restaurant & Bar’da sizlerle buluşuyor!

Lezzet ve eğlencenin en kaliteli adresi Flamingo Restaurant & Bar; Django Reinhardt ve Stephane Grappelli' nin izinden giden akustik jazz manouche grubu Flapper Swing ile her Perşembe sizlerle!

Flamingo Restaurant & Bar'da swing yapmaya hazır olun!

Lezzet ve eğlencenin en kaliteli adresi Flamingo Restaurant & Bar; ritm gitar, solo gitar, kontrabas, soprano saksofon ve vokalden oluşan akustik caz manouche grubu Flapper Swing'e ev sahipliği yapıyor.

Flamingo, Türk mutfağının tüm zenginliklerini taşıma iddaası ile 1983 yılında açıldı. O dönemki adresi talimhane olan Flamingo, 1989 yılında şimdi yerine taşındı. Taksim’in en köklü mekanlarından olan ve kendi özel kitlesini yaratan Flamingo gündüzleri restaurant, akşamlarıda canlı müzik ve bar konseptiyle bir eğlence mekanına dönüşüyor. Flamingo mutfağı modern ve geleneksel lezzetlerin bir arada sunulduğu çok güzel bir mutfak. Damak tadınıza ve bütçenize uygun fiyatlarla Türk, Osmanlı ve Dünya mutfağının lezzetlerini tadabilirsiniz. Özellikle çetnik kebapları, soslu bonfileleri, balık çeşitlerini ve diyet yemeklerini tercih ederiz. Flamingo için her müşterisi aynı değeri taşır. 

Quintet ve trio formunda sahne alan Flapper Swing bundan böyle her Perşembe Flamingo Restaurant&Bar misafirleri için çalacak. Repertuarlarında D.Reinhardt besteleri ve 1920-30' ların caz standartlarına yer veren grup dönemin muhteşem atmosferini, eşsiz lezzetler eşliğinde Flamingo misafirlerinin beğenisine sunacak.

Flamingo-restoranda-swing

Bu muhteşem performansı Flamingo Restaurant & Bar'ın keyifli ortamında yaşama fırsatını kaçırmayın!


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In