Etin adresi Nusr-Et Steakhouse

Yemek kültürüne keyifli ve lezzetli yeni bir yorum getiren Nusr-Et Steakhouse, Steakhouse kültürünü Türkiye'ye getiren isimlerden hızlı servis anlayışı, lezzetli yemek menüleri ve butik konsepti ile etseverlere kapılarını açıyor.

Türkiye'nin en iyi steakhouse restoranlarından olan Nusr-Et’de lezzetli ve keyifli bir yemek yiyeceğiniz garanti ediyoruz.

Nusret Gökçe'nin açtığı Nusr-et restoran daha önceleri Etiler Günaydın ile birlikteydi. Et konusunda çeşitli ülkelerde çalışarak etin uzmanı olan Nusret. Arjantin’de et ve pişirme teknikleri üzerine uzun yıllar eğitim almış. Nusret'te etler sıra sıra sergileniyor. Vitrinlerinin tam arkasında açık mutfağı bulunuyor.

Mutfağın görünür bir yerde, et dolaplarının yanı başında mekanın kalbinde olması, istediğiniz her an o bölümü görebilmenizi sağlıyor. En iyi et yenilebilecek lokasyonlardan olan mekanın; Lokum, küşneme, Kuzu kafes ve özel sosuyla pişirilen şaşlık yemekleri kesinlikle denenmeli listenizde yer alsın. Herkes tarafından tercih edilen mekanlardan biri olan Nusr-Et’de hafta sonları oldukça kalabalık. Biliginize...

Beşiktaş dışında Bebek'de Nusr-et Burger restoranları bulunuyor. 

(Yeni İçerik)

Information

Ulaşım

Adres: Etiler Mh. Nispetiye Cd No:87 Beşiktaş, İstanbul

Telefon: +90 (212) 358 30 22


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In