En moda kulaklık Frends

Dünyaca ünlü yıldızların tercihi olan Frend kulaklıklar, sadece kadınlara özel... Britney Spears, Irina Shayk, Alessandra Ambrossio, Rita Ora ve Olivia Wilde gibi ünlülerin kullandığı Frends kulaklıklar şimdi Türkiye'de!

Frends, bir grup yaratıcı, müzisyen, atlet ve sanatçı tarafından 2006 yılında kurulumuş. Frends’i kuranlar statüskoya meydan okurken, müzik ve stil arasındaki ilişkiyi değiştirme tutkusunu paylaşırlar. Frends kulaklıklarının yenilikçi çizgisi, geçmişin zamansız  tasarım ve işçiliğini yarının ayrıcalıklı sesiyle buluşturuyor. Frends kulaklıkları bir bütün olarak görerek, farklı bir üründe farklı işçiliklere önem verir.

Türkiye distribütörlüğü Mobicom tarafından yapılan moda odaklı teknolojik aksesuar firması FRENDS, kadınlara yönelik yeni bir kulaklık serisi çıkararak hızla büyüyen kulaklık pazarına yeni bir soluk getirdi. Brittney Spears, Irina Shayk, Alessandra Ambrossio, Rita Ora ve Olivia Wilde gibi ünlülerin de kullandığı Frends kulaklıklara moda sever kadınlar bayılacak.

Frends, üstün işçilik ve zamansız mücevher tasarımını geleceğin teknoloji ve işlevselliği ile birleştirerek günümüz kadınına sunan ilk marka oldu. Bu sayede Frends kadınların teknoloji ile ilişkisini değiştirmeyi hedefliyor.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In