Elite World Otellerinde aşk bir başka güzel

Elite World Otellerinde aşk bir başka güzel

Taksim’deki Elite World İstanbul Otel ve Florya’daki Elite World Business Otel, aşkın dolu dolu yaşanabileceği, sürprizlerle renklenecek alternatiflerle farklı Sevgililer Günü paketleri hazırladı.

Gala yemeği ve konaklamalı alternatifli paketler sunan 5 yıldızlı Elite World Otelleri’nde dilerseniz canlı müzik eşliğinde şiir gibi gala yemeğinin keyfine varabilir ya da hafta sonuna denk gelen Sevgililer Günü’nü gece konaklayarak daha da uzatabilirsiniz.

Şiir gibi Sevgililer Günü menüsü

Elite World İstanbul Otel, lobi katında yer alan, cam cephesi ile sıcak bir atmosfere sahip olan The Brasserie Restaurant’ta Sevgililer Günü için özel bir teklif sunuyor. Ödüllü Executive Chef Mithat Yalçınkaya ve deneyimli ekibi tarafından şiir gibi hazırlanan Sevgililer Günü mesüsünde; “İlk Tebessümle Başlayan” zengin başlangıç ikramı, “Ilık Fısıltılarla Artan” ara sıcak, “Çılgın Tutkularla Bağlanan” sebzeli buğday risotta ve istiridye mantar sosu ile servis edilen kuşkonmaza sarılmış biftek yer alıyor. Vişne sos ve gül yaprakları ile servis edilen “Yanan Kalplerle Tutuşan” isimli çikolatalı mousse tatlı olarak sunulurken, bu zengin menüye gece boyunca canlı müzik eşlik ediyor olacak.

Elite World’den aşıklara süprizler

Aynı zamanda Elite World İstanbul Otel Sevgililer Günü gala yemeğini tercih eden misafirler Executive Chef Mithat Yalçınkaya tarafından gerçekleştirilecek Sevgililer Günü Workshopuna ücretsiz katılabilecekler. Bunun yanı sıra gala yemeğine katılan misafirlerin öncesinde otel ile fotoğraf paylaşması durumunda Elite World şefleri tarafından hazırlanan fotoğraflı mini kalp pasta gecenin sürprizi olurken, gece öncesi istedikleri şarkıları otel ile paylaşmaları durumunda o şarkılar kendi masalarında onlara özel çalınıyor olacak.


Limitsiz yerli içki, canlı müzik, sürpriz pasta ve workshop katılımından oluşan Elite World İstanbul Otel Sevgililer Günü Gala Yemeği kişi başı bedeli 179 TL.


Kutlamayı uzatmak isteyenlere Elite World'den konaklamalı paket

Sevgililer Günü bu yıl hafta sonuna geldiği için birçok çift tarafından daha da uzun kutlanabilecek. Elite World İstanbul Otel Konaklamalı Sevgililer Günü Paketini tercih eden, öğle saatlerinde otele giriş yapacak ve sabah geç kahvaltı alacak çiftler, Executive Chef Mithat Yalçınkaya ile Sevgililer Günü Workshop’una katılabilecek, Fit life & Health Center’ı tüm gün kullanabilecek, canlı müzik eşliğinde Sevgililer Günü gala yemeği ile romantik bir gece geçirebilecekler. Özel olarak süslenmiş odalarına köpüklü şarap ve çilek çikolata servisi de Elite World İstanbul Otel’in çiftlere Sevgililer Günü hediyesi olacak. Ayrıca çiftler ay içerisinde istedikleri zaman tüm masaj paketlerinde % 25 indirim imkanından yararlanabilecekler.


Elite World İstanbul Otel Konaklamalı Sevgililer Günü paketi iki kişi için toplam bedeli 199 euro.


Loliva Restaurant’ta istediğin gün Sevgililer Günü Partisi

Florya Elite World Business Otel’de Sevgililer Günü hafta sonu boyunca kutlanıyor olacak. Şık dekorasyonu ile dikkat çeken L’oliva Restaurant’ta gerçekleşecek Sevgililer Günü partisi, cumartesi günü 19:00-23:00, pazar günü ise 18:00-23:00 arasında gerçekleşecek. Canlı müzik, zengin Sevgililer Günü menüsü ve Fit life & Health Center masaj tercihlerinde %25 indirim yer alan Elite World Business Otel Sevgililer Günü Gala paketi kişi başı 198 TL.

Ayrıca 13 Şubat cumartesi akşamı ya da 14 Şubat akşamı konaklamak isteyen misafirler Gala paketine ek olarak, özel olarak süslenmiş odalarda konaklama, kahvaltı ve Coffee Company’lerde Sevgililer Günü pastalarında yüzde 40 indirimden faydalanabilecekler.


Elite World Business Otel Konaklamalı Sevgililer Günü paketi iki kişi için toplam 155 euro. 


Aşk’ın Caz Hali İlham Gencer ile Jazz Company’de

Elite World İstanbul Otel’in lobi katında yer alan, caz dünyasının buluşma noktası Jazz Company’de 14 Şubat gecesi, ünlü caz sanatçısı İlham Gencer sahne alıyor olacak. 


Rezervasyon ve detaylı bilgi için www.eliteworldhotels.com internet sitesi ziyaret edilebilir, 444 0 883 numaralı telefondan iletişime geçilebilir.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In