Dünyanın en renkli festivali Holi: The Festival of Colors ile boyanarak eğlen!

Dünyanın en renkli festivali Holi: The Festival of Colors ile boyanarak eğlen!

Dünyanın en renkli festivali olan Holi: The Festival of Colors, 16 Nisan’da gençleri, müziğin ve renklerin bütünleştiği rüya gibi bir atmosfere davet ediyor.

Dünyanın 50’den fazla ülkesinde her yıl coşkuyla kutlanan geleneksel Hint kültürünün en büyük bayramı olan HoliFest, bu sene ilk kez orijinal konseptiyle İstanbul’da.

LifePark'da gerçekleşecek yılını en renkli eğlence festivaline hazır olun. Dünyanın en renkli festivali olan Holi: The Festival of Colors, gençleri, müziğin ve renklerin bütünleştiği rüya gibi bir atmosfere davet ediyor.

Geçen sene renkli koşu festivali ile renklere boğulduğumuz Color Sky'ın ardından şimdi de müzik ve eğlenceyle süslü bir yeni festival, İstanbul'u eğlenceye boğuyor. Birbirinden ünlü DJ’lerin performans coşkusu ve birbirinden eğlenceli sürprizlerle rengarenk bir gün geçirebileceğiniz bu festivalde önünüze gelen herkese renkli boyalar fırlatmak sebest... Giriş biletinize dahil olarak sunulan 2 paket renk tozu ve tişört ile kendinizi ve arkadaşlarınızı renklerle süslerken bir yandan müziğin ritmine kendinizi kaptıracaksınız. Ekstra renk tozu ihtiyacınızı düşünen festivalde renkli paketler belirli ücret karşılığı satılacaktır. 

Sıradan bir cumartesi gününüzü rengarenk bir bahar festivaline çevirecek bu organizasyon kapılarını saat 14:00'da misafirlerine açıyor ve gecenin geç saatlerine kadar dj programı, dans gösterileri, her saat başı boyalara bulanacağınız bir eğlenceyle size unutulmaz bir gün yaşatmayı vaat ediyor.

Hint mitolojisinde de yer aldığı gibi, haydi hep beraber barış, mutluluk, huzur ve aşk dilekleriyle rengarenk kutlayalım iyinin kötüye karşı zaferini, doğa ananın uyanışını!

İstanbul’un son yıllardaki en ünlü, yeşil alanıyla bahar festivallerine büyüleyici bir güzellik katan LifePark, bu etkinlikte benzersiz bir Hint kasabasına dönüştürülecektir.

*Kadıköy, Beşiktaş, Hacıosman metro durağından Life Park'a servisler kalkacaktır."


NİS

16

2016

Holi: The Festival of Colors

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In