Dövme tutkunlarının festivali: İstanbul Dövme Festivali başlıyor!

2-3-4 Ekim tarihleri arasında Maslak Arena’da dördüncüsü düzenlenecek olan İstanbul Tattoo Convention 2015’de dünyanın en önemli sanatçıları ve dövme sanatı tutkunlarını bir araya gelecek.

Hollywood yıldızları ve dünyaca ünlü sporcuların dövmelerini yapan dövme sanatçılarını bir araya getiren festival, İstanbul Tattoo Convention 2015 başlıyor... Hazır mısınız?

Günümüzün yükselen trendi dövme, Anadolu’nun Doğu ve Güney doğusunda eskiden bedenin süslenmesinden öte kötülüklerden korunmak, şans ve bereket için yapılırdı. Dövmenin tarihi M.Ö. 30.000-10.000 yıl öncesine dayanmaktadır. Kızılderili’ler, eski Mısır, Kazak ve Kırgız Türklerinde sıkça görülürdü. İstanbul Tattoo Convention 2015’de  sanatsal zenginliklerin ve kültürel çeşitliliğin yansıdığı, renklerin, boyanın, çizgilerin ve detayların hepsinin insan vücuduna nasıl aktarıldığının görülmesi amacı ile düzenlediği festival bu senede Maslak Arena’da yapılacak.

İstanbul Tattoo Convention 2015, bu sene de Türkiye ve dünyada ün yapmış dövme ustaları ile dövme tutkunlarını 2-3-4 Ekim'de Maslak Arena’da buluşturacak. 3 gün boyunca İstanbul Tattoo Convention 2015'te Hollywood yıldızları ve dünyaca ünlü sporcuların dövmelerini yapan ünlü dövme sanatçıları hünerlerini sergilerken sürpriz şovlar ve konserlerle festival tadında bir hafta sonu sizleri bekliyor.

Bu kadar renkli ve desenli  insanı bir araya getiren etkinlik  İstanbul Tattoo Convention 2015(İstanbul Dövme Fuarı) bu sene de heyecanlı görsel showlarla dövme sanatı  tutkunlarına inanılmaz anlar yaşatacak. Dövme sanatına ilgi duyan ve dövme sanatı meraklılarını görsel zevki tatmak üzere İstanbul Tattoo Convention 2015’ü kaçırmayın.

Siz de İstanbul'un en iyi dövme sanatçıları ve dövme salonlarını merak ediyorsanız İstanbul Tattoo Convention 2015'i ajandalarınıza kaydettin. 


EKİ

02

2015

İstanbul Tattoo Convention 2015

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : Kombine 67 TL
 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In