DoubleTree by Hilton Moda'da yepyeni fırsatlar sizleri bekliyor

Elemental Fitness & SPA’dan Bali Masajlı ve Havuz Girişli Bayram Paketi ve DoubleTree Elemental Fitness & SPA'dan Temmuz fırsatları ile kendinizi şımartın.

Elemental Fitness & SPA'dan Bayram Paketi

Anadolu Yakası’nın ayrıcalıklı buluşma noktası DoubleTree by Hilton Moda içerisinde yer alan Elemental Fitness & SPA, Ramazan Bayramı tatilini İstanbul’da değerlendirmek isteyenler için Bali masajı ve teras havuzu deneyimini içeren özel bir ‘bayram paketi’ hazırladı.

DoubleTree by Hilton Moda’nın muhteşem manzaraya sahip teras havuzu girişi ve Bali masajı dahil 1 kişi 300 TL yerine 225 TL ödeyecek. Teras havuzunda serinleyerek rahatlatıcı Bali masajı ile yeniden doğmuş gibi hissetmek için çiftler bayrama özel 600 TL yerine sadece 410 TL ödeyecek.  Ayrıca, Bayram süresince havuz giriş ücreti 2 kişi için 240 TL yerine 150 TL olacak.

25 Temmuz-1 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak Bayrama özel kampanyadan yararlanmak ya da kusursuz SPA deneyimleri ile ilgili ayrıntıları öğrenmek için Elemental Fitness & SPA’ya davetlisiniz.

Elemental SPA ile Yazı Dinç ve Bakımlı Geçirin

Elemental Fitness & Spa, yazın en sıcak dönemi olan Temmuz ayı boyunca güneşin, bakımın ve masajın keyfinden doyasıya yararlanmak isteyenleri düşünerek masaj, LPG ve bakım paketleri ile havuz girişinin de dahil olduğu özel bir yaz programı hazırladı.

Elemental Fitness & SPA’nın geleneksel hamamında 5’li masaj ve hamam paketi Temmuz ayı boyunca 650 TL yerine 500 TL; dinç bir görünüme kavuşarak, bakımlı olmanın cazibesini yaşayacağınız 6’lı LPG vücut bakımı 1100 TL yerine 600 TL olarak fiyatlandırılıyor. 

Avrupa’nın en çok bilinen, ünü ve faydası ağızdan ağıza yayılan bakım ürünü markası Thalgo ile 75 dakikalık bakım kürü 585 TL yerine 450 TL olarak fiyatlandırılıyor.

DoubleTree by Hilton Moda’nın terasında yer alan İstanbul Anadolu Yakası’nın en güzel manzaralı havuzunda gökyüzü ile denizin mavi’sinin birleştiği ‘sexy pool vibe’ ödüllü havuza 10 günlük giriş 1200 TL yerine 600 TL olarak belirlendi.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In