Divan İstanbul'da balkabağı günleri

Kış aylarının gözdesi balkabağı, özel menüsü ile 26 Ocak - 13 Şubat tarihleri arasında Divan'da!

Birbirinden seçkin otelleri bünyesinde bulunduran Divan Grubu’un; Divan İstanbul, Divan İstanbul Cityve Kalamış, Bebek ve Beyoğlu Divan Brasserie'larında leziz balkabağı tatları sizleri bekliyor. 

Kış ayı için özel bir menüyle lezzet duyularımıza hitap eden lüks otel, Divan İstanbul'da kabak çeşitlerinin her türlüsünü tadabilirsiniz. Gözalıcı görünümüyle geleneksel tahili kabak tatlısı, anasonlu krema sos ve nar eşliğinde Balkabaklı Panna Cotta, yiyenin tadı tamağında kalan zeytinyağlı kabak çiçeği dolması, lezzeti her yöreyi aşan kabak çorbası ve dah pek çok lezzet Divan'da sizleri bekliyor.  

kabak gunleri

Divan Pastaneleri'nde butik lezzetler

Divan grubunun aynı zamanda, lüks çikolata ve butik pastane konseptinin Türkiye’deki lideri Divan Pastaneleri, el yapımı gurme ürünleriyle 18 butik mağazada konuklarına prestij, keyif ve kalite sunuyor. Divan Patisserie & Cafe konseptiyle kahvaltı, öğlen ve akşam yemekleri için de zengin menü alternatifleri ile hizmet veren Divan Pastanaleri, dünyanın sayılı lokum ve çikolata markaları arasında yer alıyor. 


Divan otellerinde 26 Ocak – 13 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan “Balkabağı Günleri"ni kaçırmayın.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In