Demi Lovato 16 Kasım'da İstanbul'da!

Türkiye'deki Lovatic'lerin yıllardır dört gözle beklediği buluşma, 16 Kasım'da Ülker Sports Arena'da gerçekleşiyor.

Türkiye'deki Lovatic'lerin yıllardır dört gözle beklediği Demi Lovato konser buluşması, 16 Kasım'da Ülker Sports Arena'da gerçekleşiyor.

Büyük bir hayran kitlesine sahip yetenekli  ABD'li şarkıcı, oyuncu ve hayırsever. Demi Lavato çocuk oyuncu olarak ilk kez Barney ve Arkadaşları'nda rol aldı. 2008'de Rock Kampı adlı televizyon filminin başrolünde yer alarak ünlendi. Aynı yıl Hollywood Records ile sözleşme imzaladı ve ilk stüdyo albümü Don't Forget'iEylül 2008'de yayınladı. 

İlk haftada milyonlarca kopya satan sanatçının albümü, Billboard 200 listesine iki numaradan girdi. Yeni albümü Unbroken ile büyük bir patlama yakaladı ve ilk haftasında 96.000 kopya satarak Billboard 200'e 4 numarayla, Billboard Digital Albums listesine de 1 numarayla giriş yaptı.

Hayata olan bakış açısı, alçak gönüllüğü, yaptığı birçok bağışla milyonların kalbinde taht kuran karakteri ve geçmişte yaşadıkları sonrasında dönüştüğü insan olarak milyonlarca gence ilham kaynağı olan genç sanatçı; 16 Kasım'da İstanbul'da Ülker Sports Arena'da sahne alacak.

Demi Lovato konser Bilet Fiyatları 

Sınırlı Sayıda Kalan Sahne Önü Ayakta Bilet - 495.00 TL

Sınırlı Sayıda Kalan Normal Ayakta Bilet - 265.00 TL

Tribün 2 -215.00 TL 

Tribün 1 -165.00 TL

Tribün 3 -132.00 TL

Bu muhteşem konseri ilk sıralardan izleme zevkini kaçırmamak için şimdiden Biletlerini satın alın! Demi Lovato konser biletlerini Biletix'den temin edebilirsiniz.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In