Dan Patlansky ilk kez İstanbul'da!

Dan Patlansky ilk kez İstanbul'da!

Blues gitaristin önemli ismi Dan Patlansky il kez İstanbul'a geliyor. 23 Ekim 2014'de garajistanbul sahnesinde sevenleriyle buluşacak olan Dan Patlansky konserini kaçırmayın.

Çıkardığı albümlerle son dönemde adını sıkça duyuran Güney Afrikalı gitarist DAN PATLANSKY ilk kez İstanbul'da!

Güney Afrika asıllı Dan Patlansky, en hizli gitar sololari atan parmaklara sahip blues gitaristi. İyi gitar çalmasının yanı sıra kendi bestelerinden oluşan repertuarylada sevilen seslerden olan sanatçı müzisyen genel olarak tüm albümlerinde kendi bestelerini sesleniyor. 

dan-patlansky-konseri-istanbul

Yeni nesil, sağlam tuşeli gitaristler arasında her geçen gün adını yüksek yerlere taşıyan Dan Patlansky gitar çalma tekniği yüzünden bir çok eleştirmen tarafından bir zamanların unutulmaz gitaristi Stevie Ray Vaughan ile kıyaslanmakta.

Dan Patlansky, 2005 yılında gerçekleşen Katrina Kasırgası öncesinde New Orleans'ta bir radyo programında doğaçlama bir şarkı çalmış, ardından kasırgadan hayatını zor kurtarmış, bu kayıtları 2008 yılı albümünde Blues For New Orleans adıyla yayınladı.

Only An Ocean, Luca, Jump On gibi hit şarkılara sahip olan müzisyen konserlerinde Jimi Hendrix'ten Voodoo Chile ve Leonard Cohen'den Hallelujah'ı da kendi yorumuyla çalmakta.

Genç gitaristler arasında parmakla gösterilen DAN PATLANSKY 23 Ekim'de garajistanbul sahnesi’nde!

Dan Patlansky Konser Bilet Fiyatları 

VIP: 100 TL, Normal: 50 TL, Öğrenci: 35 TL

23 Ekim'de ilk kez İstanbul'da sahne olacak sanatçı Dan Patlansky konserinin kapı açılışı 20:00 sahne 22:00'de gerçekleşecek. Konserin biletlerini Biletix, FunClub ve garajistanbul gişesi'nden temin edebilirsiniz. 

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In