Chef's Table Mutfak Akamesi'yle 8 hafta temel mutfak eğitimi

Mutfakta ustalaşmak isteyenler için Chef's Table'dan mutfak eğitimi dersleri. 8 hafta sürecek eğitim kapsamında tariflere bağlı kalmadan doğaçlama yemek sanatını keşfedeceksiniz.

Chef's Table Mutfak Akademisi, mutfakta ustalaşmanın sırrını bizlerle paylaşıyor. Ünlü Şef Serkan Bozkurt'un önderliğinde gerçekleşecek mutfak eğitimi dersleriyle mutfakta ustalaşın.

Mutfağı çok seviyorum, benim için tutku diyorsanız Chef's Table Mutfak Akademisi Eğitimleri sizi aşçılığın temel yapısı ve inovasyonuna gidecek yollarla buluşturuyor!

chefs-table-mutfak-egitimi

Mutfakta tariflere bağlı kalmadan yaptıklarınıza kendi yorumlarınızı katmaya ne dersiniz?

Sebepleri ile yaptıklarınızı açıklayabileceğiniz ve mutfak hakkında temel bilgilere sahip olacağınız bu eğitimde aynı zamanda profesyonel bir bakışaçısı da kazanacaksınız. Türkiye'de ilk butik mutfak eğitimi ve coachinglik sistemiyle Şef Serkan Bozkurt önderliğinde uzman eğitmenler tarafından 8 haftalık temel mutfak eğitimi verilmektedir.

chefs-table

Eğitime katılanlara Şef bıçağı ve Mutfak önlüğü hediye eden Chef's Table ile mutfağın en ince sırlarını sizlerle paylaşacak.

8 haftalık temel mutfak eğitiminin süresi
: haftada 1 gün (4 saat), hafta içi ve hafta sonu programları olan, toplamda 8 haftalık bir eğitimdir. Eğitim süresi toplam 32 saattir. Eğitimin toplam ücreti 1700.00 TL'dir.

 

Chef's Table Mutfak Akademisi Eğitimleri dışında amatör workshoplar da düzenlemekte bunlar arasında neler var?  Merak edenlere; Cupcake yapım dersleri, Etler ve pişirme taknikleri, Ev yapımı taze makarna, çikolata, Diyet tatlılar gibi pek çok workshop düzenlemektedir. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In