Cesur Bakıcılar Kanyon’da

Macera meraklısı çocuklar 24 Haziran – 25 Temmuz tarihleri arasında gorilden tarantulaya, ejderhadan pitona, köpek balığına, sıradışı maketlerle tanışıyor. Cesur çocuklar hem keşfediyor hem de eğleniyor.

Yaz tatilinin başlaması ile beraber çocukların ilgisini çekecek “Cesur Bakıcılar Kanyon’da”, 24 Haziran-25 Temmuz” tarihleri arasında Kanyon’da kuruluyor. Etkinlik alanına kurulacak dev maketlerle her hafta başka bir hayvanın tanıtılacağı etkinlikte çocuklar hem workshoplara katılarak animatronik ile fotoğraflarını çektirip hayvanları bakıcısından öğrenecek hem de 3D hallerini yakından tanıma fırsatı bularak onların bakıcısı olmanın püf noktalarını öğrenecek.

Cesur Bakıcılar Çocukları Neler Bekliyor?

İlk hafta goril macerasında çocuklar simülasyon makinasında goriller hakkında ilginç bilgiler edinip kendi goril maskelerini tasarlarken dev goril ile fotoğraf çektirme şansı yakalayacak.

İkinci hafta tarantula ile özel şov eşliğinde tarantulanın hikayesini dinlerken farklı yöntemlerle yaratıcı örümcek ağları yapabilecekler.

Üçüncü hafta ejdarhayı yakından tanıma şansı yakalayacak minikler, dev ejderhayı yakından tanıyıp kendi kukla ejderhalarını yaratacaklar ve ejderha çizmeyi öğrenebilecekler.

Dördüncü hafta pitonlar hakkında bilgi edinen küçük misafirlerimiz kendi maket pitonlarını da yaratıp, renkli pullar ile pitonlarını diledikleri gibi süsleyebilecekler.

Etkinliğin son haftası köpekbalığı macerası ile minik katılımcılar animatronik dev köpekbalığını besleyip, renkli kartonları kullanarak tasarlayacakları köpek balıklarını etkinlik sonunda evlerine götürebilecekler. 

Program
24-25 Haziran - Goril
2-3 Temmuz - Tarantula
9-10 Temmuz - Ejderha
16-17 Temmuz - Piton
23-24 Temmuz - Köpekbalığı 


Etkinliğin sonunda “Cesur Bakıcı Sertifikası” almaya hak kazanan minikler, sertifikalarıyla uğradıkları Kanyon’daki çeşitli mağaza ve restoranlarda kendilerine özel hazırlanan kampanyalardan faydalanabilecekler.

Cesur ve aynı zamanda iyiliksever bakıcılar, etkinlik alanında yer alan mini stanttan alacakları hayvan temalı eğlenceli ürünlerle de Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na (TOG) bağışta bulunmuş olacaklar.


Cesur Bakıcılar Kanyon’da etkinliğine katılmak için 0212 317 53 30 / 0212 317 53 00  numaralı telefonlardan rezervasyon yapılabilir.

Tarih: 24 Haziran – 25 Temmuz

Yer: Kanyon Etkinlik Alanı (-2. Kat)


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In