Cehennem Melekleri 3 filmini Açıkhava'da izliyoruz

Büyük yıldızların bir arada olduğu Cehennem Melekleri 3 filmini Santralistanbul'da Vodafone farkı ile izliyoruz.

Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Harrison Ford, Wesley Snipes, Jet Li, Terry Crews ve Dolph Lundgren büyük oyuncuların yer aldığı baş yapıt tadındaki film Cehennem Melekleri, filminin 3. filmi Vodafone FreeZone Açıkhava Sineması'nın açılış filmi olacak. İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde başlayacak Açıkhava sinema etkinliği  9 Temmuz–6 Eylül tarihleri arasında, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri gerçekleşecek.

Cehennem Melekleri 3 filminin dev oyuncu kadrosu...

Barney (Stallone), Christmas (Statham) ve ekibi hayatlarının en zorlu mücadelesiyle karşı karşıyalar! Bir zamanlar Barney ile birlikte ekibin kurulmasında rol alan Conrad Stonebanks (Gibson), şimdilerde silah satıcısı olarak çalışmaktadır ve bu durum ekibin geri kalanını rahatsız eder. Bu nedenle Stonebanks ekibi dağıtmayı kafasına koymuştur. Barney ise karşı bir hamle olarak, yeni ve genç üyelerin de eklendiği ekibini yeniden toplar. Artık ekipmanları ve teknikleri de daha güçlü ve moderndir. Ancak karşılarına çıkacak her türlü kötülüğe tam olarak hazırlıklı mıdırlar?

Yaz döneminde sinema keyfini açıkhavada yaşamak isteyen herkes, Vodafone FreeZone Açıkhava Sineması İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde santralistanbul'a davetli! 

27 Ağustos saat 21:15'de başlayacak filmin bilet fiyatları 26TL. Biletleri Biletix'den temin edebilirsiniz. Vodafonelular için 1 bilet alana ikincisi hediye kampanyası mevcut. 

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In