Can Bonomo’dan 2017’de Yeni Albüm

Can Bonomo’dan 2017’de Yeni Albüm

Can Bonomo, 2017 yılına yeni bir albümle başlıyor. Tamamlanmak üzere olan Can Bonomo’nun yeni albümü Şubat’ın son haftası raflarda yerini almaya başlayacak.

Müziği kadar tarzıyla da sevilen Can Bonomo, son çıkardığı “Bulunmam Gerek” albümünden 2 yıl sonra yeni albümünü çıkarmaya hazırlanıyor. Yeni albümündeki şarkıların söz ve müziği Can Bonomo’ya, düzenlemeleri Can Saban’a, mix mastering ise Ali Rıza Şahenk’e ait. Vokal koçluğunu da Özge Fışkın yapıyor.

Can Bonomo

2012’de Azerbaycan’ Bakü kentinde düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nda “Love Me Back” şarkısıyla Türkiye’yi temsil eden Bonomo, bu süre zarfında ülkemizdeki popüleritesini de arttırdı. Can Bonomo’nun Meczup, Aşktan ve Gariplikten, Bulunmam Gerek adlı 3 albümü ve Love Me Back ve Ali Baba adlı singleları bulunuyor. Can Bonomo’nun ayrıca Delirmek Belirmektir ve Şu Sevdalar Tevatürü adlı 2 tane de şiir kitabı bulunuyor.

Kariyerine Number 1 Fm’de radyoculuk yaparak başlayan Bonomo, +18, Aile işi, Yalan Dünya gibi televizyon projelerinde de yer aldı.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In