Milonga dansına davetlisiniz

Bu yıl Kanyon’da 14.sü gerçekleşecek olan Milonga; dans tutkunlarını 28 Ekim Cuma akşamını dans rüzgarı ile karşılamaya davet ediyor.

Kanyon, gelenekselleşen Milonga ile kışı karşılıyor. Kesintisiz müzik ve dansın ruhunun buluştuğu Milonga; tangonun bütün notalarında değer bulup katılımcılarına eşsiz bir deneyim sunacak. DJ Serçin Bediroğlu’nun tutkulu tango notaları ile Serdar Ömer ve partneri Ceren Öztünç ile Mehmet Sinan Özdemir ve partneri Evrim Kıvançer’in tango adımlarınıza eşlik edeceği bu sonbahar akşamında içiniz tangonun sıcaklığı ile ısınacak.

İstanbul'un popüler alışveriş merkezlerinden biri olan Kanyon bu sene baharı dans ve müziklerle karşılıyor. Aşk ve tukunun dansı olan Tango'nun bir başka çeşidi olan Milonga, bir müzik türünün ve o müzikle yapılan dansın adıdır. Tango’ya çok yakındır ve her ikisi de ayni kökten gelirler. Milongaların marşa benzeyen bir ritmi vardır ve tatlı, kalbi yumuşatan bir duygu verirler. Dilsiz anlatım sanatı olan bu özel dansa yeteneğinizin olup olmadığını Kanyon'da keşfedin. Detaylı bilgi almak için.; Kanyon'un etkinlik sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


Tango ritimlerini hissetmek isteyen herkes 28 Ekim Cuma 19:30 – 24:00 saatleri arası Kanyon’da!


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In