Buddha Bar Partileri Belek Gloria Hotels'de

Gloria Hotels & Resorts, her yaz olduğu gibi bu yaz da misafirlerine doyumsuz müzik ve eğlencenin kapılarını aralıyor. “Buddha Bar’s DJ Ravin” konsepti kapsamında dünyaca ünlü DJ Ravin'i Türkiye'de konuk ediyor.

Buddha Bar Partileri ile Belek Gloria Hotels'de eğlenmeye ne dersin?

Elektronik müzik ve dans müziği severlerin koleksiyonlarında yer edinmiş albümlerinin yaratıcılarından ve Hintli sanatçı Buddha Bar’ın DJ’yi Ravin, Gloria Otelleri’nde bu yaz eğlenceyi doruk noktasına çıkıyor. İlki 10 Mayıs’ta gerçekleşen etkinliğin kapsamı 2 hafta aralıklarla 7 Ekim’e kadar devam edecektir.

Fatih Erkoç ile muhteşem yaz geceleri

Türkiye’nin sayılı müzisyenlerinden, özel sesi, farklı yorumu ve çaldığı birçok enstrümanla benzersiz bir sanatçı olan Fatih Erkoç yaz sezonu boyunca Gloria Hotels &Resorts’te konserlerine devam ediyor. Poptan, caz’a, türküden alaturkaya birçok müzik türünü başarıyla icra eden Erkoç, zengin repertuarı, keyifli sohbetleri ve kendine özgü yorumuyla hazırladığı programıyla izleyenlere doyumsuz saatler yaşatıyor.

Latin-Jazz olmadan tatil olmaz

Gloria Hotels & Resorts’in diğer önemli konuğu Latin-Jazz piyanisti, aranjörü ve prodüktörü Emir Ersoy ise yaz boyunca müzikseverler ile buluşuyor. Latin müziğinin hareketli ritimlerinin, egzotik bir ambiyansla bulaşacağı muhteşem performanslar Gloria Hotels &Resorts’de misafirlerini bekliyor.

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In