Bu Sevgililer Günü kendinizi şımartmaya ne dersiniz?

Sevgililer gününde aşkınızı Angelina Jolie, Jennifer Aniston, gibi dünyaca ünlü isimlerin tercih ettiği Havyar Terapi ile şımartın.

Aziz Valentine’in sevgililere ithaf ettiği gün yaklaşırken çiftleri hediye alma telaşı sardı bile. Hepimiz kişiye özel ve farklı hediyelerin arayışına giriyoruz. Kişisel bakımına ve güzelliğine önem veren çiftler için Esteworld Plastik Cerrahi Sağlık Grubu’ndan sevgilinize Havyar Terapi hediye edebilir, onu ve cildini şımartabilirsiniz.

Emmy, Oscar, Golden Globes gibi ödül törenlerinde birbiri ile yarışan Hollywood ünlülerinin törenlere aylar öncesinden hazırlanmaya başladığını hepimiz biliyoruz. Peki yüzlerindeki kusursuz güzellik ve ışıltıyı neye borçlular biliyor musunuz? Onların ışıltısının sırrı törenden önce ellerinde şampanyaları, yüzlerinde havyarları ile inzivaya çekilmeleri.

Havyar “denizin mücevheri”. Lüksü, şaşaayı, zenginliği simgeleyen havyar yaşamsal yapıların gelişmesi ve yapılanması için gerekli olan besleyici maddeler açısından çok zengindir. Cilde güçlü, besleyici ve yenileyici, özellikleri olan aminoasit ve peptitlerin bir kokteylini sağlar.

Benzersiz DNA özelliğinden dolayı ciltte mutlak bir yenilenme sağlayarak cildin ihtiyacı olan vitaminleri verir. Cilde sürülen havyarlar özel bir yağ ile karıştırılır ve masaj ile havyarın ciltte parçalanması sağlanır. Böylece havyarın içinden çıkan DNA molekülleri cilt ile etkileşime girerek tedavi ve gençleştirme sürecini başlatmış olur.

Ericson Laboratuvarları tarafından özel olarak üretilen bu formül 40 dakika süren bir uygulama ile etkisini göstermeye başlar. Bu derin terapiden sonra evinde de devam etmek isteyenler için devam ürünleri de hazırlanmış.

FRESH CAVIAR (taze havyar) olarak bilinen bu bakım farklı ve kişisel bir hediye arayanlar için güzel bir alternatif.


EsteWorld şubeleri: Altunizade, Etiler ve Bahçelievler'de.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In