Bu huysuz başka huysuz, kaçırmayın!

Bu huysuz başka huysuz, kaçırmayın!

Engin Alkan'ın kaleme aldığı müzikal komedi Huysuz, 4 Haziran'da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde sahneleniyor.

Son yıllarda başarılı müzikallere imza atan Engin Alkan, televizyon ve sinemanın güzel ve yetenekli yüzü Deniz Uğur, BKM yapımlarının yanı sıra sinema filmlerinden de tanıdığımız Büşra Pekin ve Gülhan Tekin, Umut Temizaş, Esra Akbaş ve Haki Biçici aynı sahnede kahkaha garantili bir müzikal için buluştu.


Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu, tiyatro ve sinemadan, komedinin tanıdık yüzlerini, müzikal komedi Huysuz'da buluşturdu.  İBB Şehir Tiyatroları’nda sahnelenen iki başarılı müzikal komedi İstanbul Efendisi ve Şark Dişçisi oyunlarının yönetmeni Engin Alkan’ın yazıp, yönettiği, aynı zamanda da oynadığı Huysuz; bol gülmeceli, yüksek tempolu, interaktif seyirliğiyle yıllarca dilden dile anlatılan komedilerin lezzetini yakalıyor ve seyircisine tiyatro izlemenin keyfini yaşatıyor. Oyunculukları kadar, müzik, dekor ve kostümleriyle de dikkat çeken Huysuz; usta oyuncuların eşliğinde size eğlenceli, aşklı, entrikalı, danslı, müzikli rengarenk bir akşam vadediyor.

Hem Anadolu hem Avrupa yakasında, çeşitli sahnelerde gösterim yapan Huysuz’un müzikleri Selim Atakan’a, koreografisi Senem Oluz’a, dekor ve ışık tasarımı Cem Yılmazer’e, kostüm tasarımı ise Tomris Kuzu’ya ait.

Bilet için Blietix'i ziyaret ediniz.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In