Boğaz'ın keyfi yat turu ile çıkar

Eşsiz İstanbul siluetine karşı mis gibi deniz havası çekerek, keyifli bir gün geçirmek isteyenlere Bosphorus Yachting'den özel tekneler.

Kaliteyi, özverili hizmetiyle bir arada tutan Bosphorus Yachting, farklı kapasite ve özelliklerde, her biri konfor ve lüksü gözeterek döşenmiş yatları ile tüm sene boyunca misafirlerine hizmet veriyor.

İstanbul'un tarihi ile bütünleşerek doya doya yaşamanız için Boğaz'da çeşitli organizasyonlar düzenleyen Bosphorus Yachting'in dünyaca ünlü yapıları; Osmanlı sarayları, tarihi yarımada, yalılar ve Adalar'a turlar düzenliyerek her anınızı özel kılıyor. 

Biribirinde şık yatları ile her yaz, özel turlar düzenleyen Bosphorus Yachting bünyesinde toplam dört adet; Bosphorus Princess, The Bosphorus, C-Nem ve Speedy yat bulunmaktadır. Kapasitelerine göre büyük ve küçükleriyle ayrışan yatları kurumsal ve kişilerin etkinliklerine ve misafir sayılarına göre özel olarak sunuluyor. İster bir yemek daveti ister özel bir gece için tercih edebiliceğiniz yatları aynı zamanda yüzme etkinliklerinizde de tercih edebiliyorsunuz.

Büyük etkinlikler için 175 kişilik kapasitesi ile Bosphorus Princess, rahat ve konforlu yemek düzeni ile dikkatleri üzerine çekerken, 59 kişilik kapasitesi, rahat dans alanı ile doğum günü partilerinizde eşlik edecek The Bosphorus maun, tik ve kromun bir araya getirildiği özel tasarımıyla, fonksiyonel ve rahat bir atmosferiyle dikkatleri üzerine çekiyor. İş seyahati yapan misafirlerinizi bir yerden bir yere götürmek için 10 kişilik kapasiteli C-Nem, lüks araçlarla kombine edilmiş havaalanı transferleri ile misafirlerimizin bunaltıcı şehir trafiğinden etkilenmemelerini sağlayabiliyorsunuz. Speedy ise Boğaz'da hızı seven ya da hızlı bir yerlere transfer olmak isteyenlerin tercih edebileceği bir yat. Sadece hızlı ulaşım için değil, Speedy aynı zamanda özel ve kurumsal gruplar için de güzel bir seçim olabilir. 26 kişilik konforlu koltuk kapasitesiyle ve panoramik görüş sağlayan geniş camlarıyla, Boğaz’ı ve Haliç’i en güzel şekilde deneyimlemenizi sağlayacaktır.

Bosphorus Yachting Turları

Boğaz Turu

Prens Adaları'na Turlar

Boğaz ve Haliç Gezisi

Boğaz ve Karadeniz Gezisi

Gece Yemekli Boğaz Turu

Gün Batımı Turu

Yüzme ve Balık Tutma Turları

Yaz sıcaklarında serinlemenin keyifli hali Bosphorus Yachting

Yaz aylarında serin bir etkinlik yapmak isteyenler için yüksek hizmet anlayışı ile donatılmış Bosphorus Yachting teknelerinin üst güvertesindeki güneşlenme minderleri, rahat kullanım sağlayan, geniş duşa sahip banyosu ve kolay iniş-biniş için kullanılan deniz merdiveni ile yüzme turları iyi bir alternatif. Tüm gün yüzüp güneşlenebileceğiniz, hatta balık tutabileceğiniz Karadeniz  ya da Sedef Adası rotalarından birini seçip, bu dinlendirici turun tadını çıkarabilirsiniz. 

 Bosphorus Yachtin'de yapabiliceğiniz organizayson ve etkinlikler

  • Gala Gecesi
  • Kahvaltı, Brunch, Öğle veya Akşam Yemeği, Kokteyl
  • Müşterilere Etkinlik (canlı müzik veya dansöz performansı)
  • Transferler (deniz kenarı otelleri, etkinlik merkezleri, restoranlar, gece kulüpleri)
  • Tam Gün Boğaz Turu (Karadeniz veya Adalar)
  • Incentive Partiler
  • Balık Tutma (takım çalışması)
  • Reklam Organizasyonları (Ürün lansmanı, şirket açılışı…)
  • Yılbaşı Partileri

Siz de büyüleyici bir gün geçirmek isterseniz Bosphorus Yachting'in yatlarından birini tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için;  0533 250 3020 ya da (0212) 234 7777 numarları arayabilir ve info@bosphorusyachting.com mail adresine mail atarak gerekli bilgileri edinebilirsiniz. 

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In