Boğaz'ın incisi, The Brasserie Restaurant!

The Grand Tarabya, her mevsim İstanbullu’ların seçkin buluşma noktası oluyor. The Brasserie Restaurant her gün yenilenen açık büfe menüleriyle konuklarını bekliyor.

Boğaz’ın incisi The Grand Tarabya’da akşamlar bir başka güzel.

Otelin usta şefleri tarafından hazırlanan ve her gün değişen birbirinden farklı mönülerle akşamlarınızı çok özel buluşmalara dönüştüren The Brasserie’nin Boğaz’a karşı terasında Boğaz havası eşliğinde Tarabya marinasına karşı tadını çıkarabileceğiniz lezzetli yemeklerinde, yok yok. 

Mirasının öneminin yanı sıra modern beklentilerin de bilinciyle baştan aşağı büyük bir heyecanla yenilenen; Boğaz’ın en özel yerinde, Tarabya Koyu’nda muhteşem bir konuma sahip olan The Grand Tarabya, Anneler Günü’nde annesiyle özel bir gün geçirmek isteyenler için muhteşem seçenekler sunuyor.

The Grand Tarabya’da sevdiklerinizle birlikte Boğaz’a karşı lezzetli bir brunch keyfi çıkarabilirsiniz!

The Grand Tarabya, The Brasserie Restaurant’tın brunch’ı zengin menüsüyle dikkat çekiyor. Lezzet dolu brunch keyfine kahvaltı bölümünden başlayarak damak tadınıza göre omlet, waffle ve pankek tercih edebilirsiniz. Ardından hemen yanı başınızda sizi bekleyen gözleme, mantı ve risotto ile devam edebilir; ızgaralar bölümünde yer alan Adana kebaptan kuzu şile, bonfileden ızgaralara kadar özenle hazırlanmış lezzetleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz füme balık çeşitlerinin tadına bakabilir; mezeler ve zeytinyağlılar ile uluslararası salata çeşitleri ve soslarını deneyebilirsiniz. Brunch menüsünün meze ve zeytinyağlı bölümünde ise birbirinden özel lezzetler sizi bekliyor. Türk mutfağının çeşitli lezzetlerini bir arada bulunduran tatlı büfesinde ise limonlu, çikolatalı, muzlu, portakallı kekler ve baklava, kazandibi, cezerye, pestil, helva, lokum ve pişmaniye gibi geleneksel tatlar da bulunuyor.

The Brasserie’de haftanın her günü sizin için ayrı lezzet seçenekleri sunuluyor. Izgara et çeşitleri, kuru patlıcan dolması, içli köfte her gün yenilenen farklı lezzetler arasında. Damak tadınıza göre seçeceğiniz fırında antrikot, kuzu tandır, pastırmalı kuru fasulye, Edirne ciğeri, ördekli keşkek, kuzu incik The Brasserie’nin açık büfesindeki spesyallerden bazıları. Diğer yandan Hünkar beğendi, islim kebabı, etli yaprak sarması, orman kebabı gibi en özel Türk yemekleri Grand Tarabya, The Brasserie şeflerinin tarifleriyle daha önceki deneyimlerinizden ayrışacak. Eğer deniz ürünleri tam bana göre diyorsanız, diğer yemek çeşitleriyle birlikte haftanın farklı günlerindeki ızgara çipura, levrek buğulama, mercan, lagos yahnisi, karagöz, kalamar seçenekleri için rezervasyon yaptırabilirsiniz.


(Yeni İçerik)

Information

Ulaşım

Adres: Haydar Aliyev Cd, İstanbul

Telefon: +90 (212) 363 33 00


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In