Beyoğlu'nun canlı konser mekanı garajistanbul'da bu hafta!

Her ay birbirinden alternatif grup ve önemli müzisyenlere yer veren mekan, garajistanbul bu ayda dopdolu.

2007 yılından bu yana hizmet veren garajistanbul, Beyoğlu eğlence hayatının nabzını tutuyor.

İstanbul’ un en eski semtlerinden biri olan Beyoğlu‘nda, Tünel ile Taksim Meydanı arasında uzanan ve 19. yüzyılın sonlarından beri Türkiye'nin en ünlü caddelerinden biri olma özelliğini taşıyan İstiklal Caddesi’nde bulunan garajistanbul, müzik sektörü başta olmak üzere, sanatın her alanına hizmet edecek teknik ve mimari altyapı sahip sahnesi ile her ay yerli-yabancı sanatçıları ağırlamaya devam ediyor. Hem bir konser salonu hem de bir görsel sanat sahnesi olan garajistanbul'da her ay çeşitli tiyatro oyunları, stand-up show ve konserler gerçekleşmektedir.

Bu ay garajistanbul sahnesinde kimler var?

Yaşlı Çocuk 

Yeşim Özsoy'un yazıp yönettiği "Yaşlı Çocuk" tiyatro oyunu, kasım ayında garajistanbul sahnesinde izleyicisiyle buluşuyor.

Yaşlı Çocuk özünde dört “yaşlı çocuğu” konu edinir. Suriye’den kaçarken, Bodrum üzerinden Kanada’ya gitme çabası ölümle sonuçlanan ve cesedi Ege sahiline vuran 3 yaşındaki Aylan Kurdi, Gazze’deki Al-Shati kampındaki çocuk parkına düşen bombayla ölen 8 çocuk arasında olan 8 yaşındaki Jamal Salih I’lyan, Cizre’de çatışma sırasında evinin önünde kurşunlara maruz kalan ve sokağa çıkma yasağından dolayı cesedi derin dondurucuda saklanan 10 yaşındaki Cemile Çağırga ve Ankara’daki barış mitingi sırasındaki bombalamada babasıyla hayatını kaybeden 9 yaşındaki Veysel Deniz Atılgan’ın hayatlarından yola çıkarak hayal edilmiş ve yazılmıştır.

Tarih: 15 Kasım 2016 /20:30

Bilet Fiyatı:Tam: 45.00 TL - Öğrenci: 25.00 TL


Ceylan Ertem

YouTube videolarıyla kendini sevdiren sanatçı Ceyl'an Ertem, 18 Kasım garajistanbul sahnesinde en güzel şarkılarını seslendirecek.


%100 Metal: Max & Iggor Cavalera Return To Roots

%100 Metal Sunar Max & Iggor Cavalera Return To Roots konseri 19 Kasım'da garajistanbul’da!

"Roots albümünün 20. yılında, Brezilya’nın çıkardığı en önemli metal gruplarından Sepultura’nın kurucusu Max ve Iggor Cavalera kardeşler, kendi deyişleriyle metalin seyrini değiştiren ve 2 milyon kopyadan fazla satış yakalayan Sepultura’nın efsanevi albümü Roots albümünün tamamını çalacakları özel bir turne ile Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak. 

Tarih: 19 Kasım 2016 /20:00

Bilet Fiyatı: 80TL


Burn Energy Drink: Enrico Sangiuliano

Cumartesi gecelerinin yeni alışkanlığı Warehouse, Burn Energy Drink ile 19 Kasım Cumartesi akşamı Enrico Sangiuliano’yu ağırlıyor.

Enrico Sangiuliano
Küçükken perküsyona olan tutkusuyla tanışan Enrico; okul sıraları, trafik lambaları, tabak – çanak dahil hemen hemen her şeyde ritim denemeleri yaptı. Tüm materyallerdeki ritmi hafızasına kazıdıktan sonra teknolojinin bilinmeyen seslere açılan yolunu keşfettiğinde ise bambaşka bir gerçeklikle tanıştı. 

Kariyerine illegal rave partilerinde başlayan Enrico Sangiuliano, sayısız hiti sayesinde İtalya’nın son 11 yıldaki en önemli rave partilerinin aranan ismi oldu. Son yıllarda techno camiasının en parlak ismi olarak gösterilen Enrico Sangiuliano’nun setleri ritmik, derin, hipnotize edici ve son derece teknolojik.. Techno severler için tam bir vaha…

Ferhat Albayrak
1996 Eylül ayında Beyoğlu’nda “Next” adlı club’te profesyonel kariyerine başlayan, o günden bugüne kadar Türkiye’nin bütün büyük festival ve kulüplerinde performans gösteren Ferhat Albayrak, 2008 yılında kendi prodüksiyonlarını yapmaya başladıktan sonra uluslararası arenada tanınmaya ve dünyanın önde gelen kulüplerinde performans göstermeye başladı. Bunların en önemlisi kuşkusuz “Dünyanın En İyi Kulübü" ödülünü son yıllardır kimseye bırakmayan Space Ibiza’da Carl Cox’un gecelerinde 2 farklı tarihte gösterdiği performanslar oldu.FG 93.7 Radyodaki programı, her cumartesi akşamı 14 yıldır kesintisiz yayınlanmaktadır.

Tarih: 19 Kasım 2016 /23:00

Bilet Fiyatı: Normal 33TL, Kapı 60TL, Vip 88TL *1 Alana 1 Bedava Kampanyası vardır.  


Nereye Gitti Bütün Çiçekler 

Eve Ensler'in "Necessary Targets" adlı oyunundan uyarlanan "Nereye Gitti Bütün Çiçekler" tiyatro oyunu, 22 Kasım'da garajistanbul sahnesinde...

Bilinmeyen bir coğrafyada, bilinmeyen bir zamanda, bir mülteci kampı... Burada yaşayan bazı kadın mültecilerin travmalarını onarmaya çalışan bir psikolog ve bu hikayeleri dünyaya duyurmak isteyen araştırmacı bir yazar.

Tarih: 22 Kasım 2016 /20:30

Bilet Fiyatı: Tam: 44TL - Öğrenci:24TL


Melis Danişmend garajistanbul'da!

Sevilen şarkıcı Melis Danişmend, konuklarıyla 25 Kasım'da garajistanbul’da...

Son albümü Ve Ev’in yanı sıra eski albümlerinden şarkılara ve sıra dışı cover’lara da yer verecek olan başarılı müzisyenin sahnesine Koray Candemir, Özge Fışkın, Orçun Sünear (Sattas), Nilipek ve sürpriz başka isimler konuk oluyor.

Tarih: 25 Kasım 2016 22:00

Bilet Fiyatı:  Avantajlı 33TL, Normal Dönem 44TL, Kapı: 60TL, Vip: 88TL


Hafızasını Kaybeden Müzeden Bir Traktöre Mektuplar

Ba-tiyatro, yeni oyunu “Hafızasını Kaybeden Müzeden Bir Traktöre Mektuplar” ile garajistanbul’da. 

“Girişi küçük bir bahçeye açılan bir evde kalıyoruz burada. Üst kattaki komşularımız çok yardımcı oluyorlar. Annemi yalnız bırakamıyoruz evde, bazen onlara emanet ediyoruz.”

Bir ailenin üç kuşak hikâyesinden arta kalan mektupların, kaybolan eşyaların, insanların ve fotoğrafların ardında bıraktığı yas. 
Geceleri sokaklarda dolaşan bir müze.
Sahibini kaybeden bir traktör.
Bir dostluk hikâyesi.

Tarih: 29 Kasım 2016 20:30

Bilet Fiyatı: Tam 44TL - Öğrenci 24TL


garajistanbul'da her konser öncesi eğlencenizi iki katına çıkarmak için 20:00 – 22:00 arasında “Happy Hour” gerçekleşiyor. Erken gelerek lezzetli kokteyler deneyebilir, ya da bira içebilirsiniz.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In