Bebek çocuk festivali 2014, Bebek parkında sizleri bekliyor!

Türkiye'nin ilk bebek ve çocuk festivali Bebek parkınında yarın başlıyor. iki gün sürecek festival anne ve çocukların eğleneceği aktivitelerle dolu...

Bebek Çocuk Festivali, Planet Çocuk ana sponsorluğunda 11-12 Ekim 2014 tarihlerinde Bebek Parkı’nda gerçekleşecek. Festival boyunca gerçekleştirilecek etkinlikler ve konserler sayesinde çocuklarınız ve siz harika zaman geçireceksiniz.

Türkiye'nin ilk ve tek bebek ve çocuk festivali 11-12 Ekim 2014 tarihleri arasında Bebek Parkı’nda Planet Çocuk’un ana sponsorluğunda, Omo'nun destekleri ile birbirinden renkli etkinliklerle gerçekleştiriliyor. 0-15 yaş arası çocukların ve ailelerinin keyifli zaman geçirecekleri 'Bebek Çocuk Festivali', iki gün boyunca çeşitli aktivitelerle unutulmaz dakikalar yaşatacak.

Brandit ve A46 Organizasyon tarafından hayata geçirilen festivalde, bilim atölyeleri, kurabiye yapma atölyesi, yüz boyama etkinlikleri, muhallebi havuzu, balon aktiviteleri, anne çocuk atölyesi, pony club, müzik atölyesi, beden atölyesi gibi birçok etkinlik yer alacak.

Bilim atölyelerinde, mucit olmak isteyen minikler, eğitmenleri eşliğinde bilimsel deneyler gerçekleştirebilecek. Bilim gösterilerinde ise mucitler, teatral sunumları ile izleyenleri şaşırtacak deneylere imza atacak.

Pedagog Gözde Erdoğan, festival kapsamında çocuklar ve aileleriyle buluşacak. Ailelerin sorunlarını dinleyip, interaktif yapılacak söyleşi eşliğinde sorularını yanıtlayacak.

Keremcem, 11 Ekim Cumartesi günü 17:00'da Bebek Çocuk Festivali'nde!

Çocukların sevdiği oyuncu müzsiyen Keremcem, Bebek Çocuk Festivali kapsamında Cumartesi günü sahnede sevenleriyle birlikte en güzel şarkılarını seslendirecek. 

Ebru Akel hayranları ile buluşacak!

Cumartesi günü aynı zamanda Ebru Akel, hayatının en heyecanlı dönemini anlattığı kitabı ‘Hamilelik Serüvenim’ ile okuyucularıyla bir araya gelerek kitabını imzalayacak.

Jedi olmak isteyenler de Bebek Çocuk Festivali’nde!

Starwars Jedi Padawan Akademisi'nin de kurulacağı festivalde Jedi olmanın detayları paylaşılarak, çocuklara ışın kılıcı eğitimleri verilecek.

Çocuklar ve ailelerine, iki gün boyunca ücretsiz olacak Bebek Çocuk Festivali'nde ayrıca Derya Baykal ile ponpon atölyesi, Bulgaristan’dan gelecek Burgas Kukla Tiyatrosu gösterisi ve Happy Nest Atölye Çalışmaları da olacak.

İstanbul Modern, müze dükkanı ve ücretsiz sanat atölyeleri ile festivale katılacak. Ayrıca, Koton, 3Moms, Jacadi, Happy Nest, netlence.com gibi pek çok marka da festivalde olacak. Hakan Çanta ise lisanslı ürünleri ile festivale katılacak.

Leziz ekmekleriyle tanınan Alishiro, İpek Hanım Çiftliği, Üç Elma Doğal Tarım, Good Food by Selin, ailemicinsaglik.com ve Bakkal gibi organik ürünleri ile tanınan markalar da festivalde hazır bulunacak.

Bebek Çocuk Festivali'nde LÖSEV ve Tohum OtizmVakfı gibi çocukları koruyan ve haklarını savunan dernekler de stand açarak, aileleri bilgilendirecek.

Festival programı 

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In