Bayram'ın keyfi Armada Teras'ta çıkar

Armada Otel, Kurban bayramında İstanbul’un en kıdemli Teras’ında İstanbul mutfağından özenle seçilmiş soğuk ve sıcak çilingir tepsileri ile keyifli bir Akşam Yemeği, Yerli Şarap ve Peynir Tadım Menüsü veya Pazar günü ailece yapılacak zengin bir Kahvaltı s

Armada Teras’ta Yemek Keyfi

İstanbul’da İstanbul’u arayanların bir klâsiği haline gelen Armada Teras’a www.armadahotel.com.tr adresindeki siteden yemek için çevrimiçi yer ayırtılabiliyor. Ayrıca ayrıntılı menüler ve içki listeleri de erişilebilir durumda.

Teras’ta Pazar Kahvaltıları

Armada Teras, her Pazar, saat 11.00‘den 14.00’a kadar doğal ve yöresel ürünlerle hazırlanmış zengin türk kahvaltıları düzenliyor. Marmara Denizi, Adalar ve Ayasofya ile Sultanahmet Camii manzarasına karşı haftanın yorgunluğunu atıp keyifle sohbet edilecek, Armada’da hazırlanan ev yapımı poğaça ve kurabiyelerin de menüye dahil olduğu açık büfe kahvaltının fiyatı 35 TL/kişi. 6 yaşına kadar çocuklar ücretsiz, 7-10 yaş arası %50 indirimli..

Kahvaltı menüsü ve ayrıntılı bilgi için www.armadahotel.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

Armada Teras'ta Şarap - Peynirli Salı Akşamları

Armada, yıllardır sürdürdüğü nitelikli yerli şarapları destekleme geleneğini bundan böyle her Salı Armada Teras’ta “Yerli Şarap ve Yerli Peynir Tadım Akşamı” olarak yaşatmaya devam ediyor. Türkiye’de üretilen ve ünü her geçen gün hızla dünyaya yayılan özel şarap ve peynirlerden bir seçki, Salı akşamları Armada Teras’ın muhteşem İstanbul manzarası eşliğinde karşı tadıma sunuluyor. Haftanın her günü açık olan Teras Bar da iş dönüşü yorgunluk atmak isteyenleri Çilingir Tepsili seçeneklerle ağırlamaya hazır! 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In