Babylon bu yaz yine Kilyos'da!

Babylon Kilyos, bu yaz müzik ile denizi bir araya getiriyor. Bu hafta sonu son zamanların en başarılı solo projelerinden Hey Douglas, Veyasin'i ağarlıyor.

Bu hafta sonu Babylon Kilyos'da 70'lerin Disco ritimleri çalacak. Türkiye müziğini yeniden harmanladığı çalışmalarından oluşan projesi Hey Douglas, 30 Temmuz Cumartesi günü Babylon Kilyos'da!

İstanbul’un Karadeniz kıyısındaki koylarından birinde yer alan Babylon Kilyos, 15 Mayıs’tan itibaren şehrin yoğun havasından kaçıp doğal bir koyda temiz havanın, denizin ve güneşin tadını çıkarmak isteyenlere kapılarını açtı. Sunduğu güzel müzik, lezzetli yemek ve keyifli ambiansının yanında ziyaretçilerine rengarenk grafitti’lerle iç içe bir atmosfer sunuyor. Babylon Kilyos’a gelenleri dünyaca ünlü graffiti sanatçısı David Shillinlaw ve Manoel Quitéro’nun işleri karşılıyor.

Geniş plajı, dingin koyu, tüm yıl boyunca brunch’tan akşam yemeğine hizmet verecek restoranı, bisiklet ile trekking parkuru, organik tarlası ve şehre sunduğu alternatif konser alanıyla Babylon Kilyos, İstanbul’un doğa ile birleşen eğlence, dinlenme ve müzik merkezi olacak. İstanbul plajları arasında en çok tercih edilen Kilyos plajlarına yeni dahil olan Babylon, eğlence sevenler için alternatif bir adres olmayı hedeflerke, renkli ve eğlenceli aktivitelerle konuklarını şaşırtıyor. Asmalımescit'te hız kesmeyen eğlencelerine yine davam edecek olan mekanın Kilyos ayağı yaz sıcağında sizleri serinletecek.

Babylon ruhuna uygun şekilde kaliteli müziğin her daim var olacağı Babylon Kilyos’ta yaz boyunca konser, festival ve outdoor aktiviteler de gerçekleştirilecek. Babylon Kilyos’un ilk büyük buluşması, artık festivalden öte coşkulu bir buluşmaya dönüşen Babylon Soundgarden Festival ile gerçekleşecek. Babylon Kilyos, şehre sunduğu festival alanıyla Soundgarden festivalinin yeni ve daimi lokasyonu olarak İstanbul’un en büyük çok amaçlı merkezlerinden biri haline gelecek. 


Babylon Kilyos Lokantası

Babylon’un deniz, kum, güneş ve doğanın buluştuğu yazlık evi Babylon Kilyos, ferah, rahat ve özgün bir atmosferde özgür bir gün geçirmek isteyenleri bekliyor. İstanbul’un karmaşasından uzaklaşmak isteyenler, doğanın tüm huzuru ve keyfini çıkarmak için Babylon Kilyos’ta buluşuyor.

Yaz ritmine uyan yemek seçenekleri ile Babylon Kilyos’un lokantası hafif menüsü ve sabahları kahvaltı servisiyle her gün 10.00-20.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Gün boyu süren eğlenceli aktiviteleri, gün batımı partileri ve birbirinden farklı müzik tarzlarına yer veren etkinlikleriyle Babylon Kilyos’un plajı sıcak günlerde serin sularda ferahlamak için ajandanıza not etmeyi unutmayın.

Hey Douglas Babylon Kilyos'da!

Bu hafta sonu yine iyi müzik ile eğlenceyi biraraya getiren Babylon Kilyos, Türkiye hip hop sahnesinin en yetenekli isimlerinden Veyasin’in Türkiye müziğini yeniden harmanladığı çalışmalarından oluşan projesi Hey Douglas, 30 Temmuz Cumartesi günü Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle Sunset Session’da Babylon Kilyos’un konuğu oluyor.

Son zamanların en başarılı solo projelerinden Hey Douglas, Veyasin’in 70'li yılların Psychedelic, Funk ve Soul şarkılarını yine 70'lerin Disco ritimleri ile harmanladığı sample ve setlerden oluşuyor.

Sanatçının Hey Douglas’ın çatısı altında, 70’lerin hit şarkılarını ardı ardına sıralayacağı nostaljik performansını deniz kenarında, yemyeşil doğa ile birlikte deneyimlemek için bu hafta sonu Babylon Kilyos’a.

Program: 

  • 14:30 Aytun
  • 17:00 Heydouglas

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In