Babanıza en güzel hediye İstanbul Marriott Hotel Şişli’den!

Babalar Günü’nü İstanbul Marriott Hotel Şişli’nin lüks ve konforu bir arada sunan atmosferinde özel lezzetler eşliğinde kutlamaya ne dersiniz?

Yılın en özel günlerinden biri yaklaşırken, lüks ve konfor tutkunlarının yeni buluşma adresi olan İstanbul Marriott Hotel Şişli, hayatımızın kahramanı olan babalarımızın Babalar Günü’nü eşsiz bir anıya dönüştürmek için keyifli ve zengin bir brunch menüsü hazırladı.

The Dish Room Restaurant & Teras ‘ta Fransız Şef Hubert Bourdon’un hazırlamış olduğu enfes bir brunch menüsü sizleri bekliyor.

15 Haziran Pazar günü 11:30 – 15:00 saatleri arasında gerçekleşecek brunch’ta; Türk kahvaltılık çeşitlerinin yanı sıra Akdeniz mutfağından seçkin örneklere, farklı tatlar arayan misafirlerine enfes Sushi seçeneklerinden baştan çıkarıcı tatlılara kadar her şey, sadece siz ve babanız için…

The Dish Room Restaurant & Teras ‘ın, hem açık terası hem de modern dizayn edilmiş iç mekan atmosferi ile tüm babaları davet ettiği eşsiz lezzetlerle dolu Babalar Günü Brunch’ının fiyatı 85 TL.  

Rezervasyon yaptırmak için lütfen 0212 3750175 numaralı telefonu arayınız. 

İstanbul Marriott Hotel Şişli, tüm babaların Babalar Günü’nü kutlar...


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In