Babalar Günü'nde DoubleTree by Hilton Istanbul - Moda’dayız...

DoubleTree Moda, tüm babaların Babalar Günü’nü keyifli bir brunch ve Elemental SPA’dan 3 özel bakım paketi ile kutluyor...

DoubleTree by Hilton Istanbul-Moda, Babalar Günü’nü hafızalarda yer edecek açık büfe brunch’ın yanı sıra Elemental Fitness & SPA’dan alabilecekleri üç farklı bakım paketi ile kutluyor.

15 Haziran Pazar günü 11:00-15:00 saatleri arasında The Doubles Restaurant’ın modern atmosferinde canlı müzik eşliğinde zengin tatlardan oluşan açık büfe brunch’ımıza katılarak  iş stresinden arınmak isteyen babalara ayrıca Elemental Fitness& SPA’da da çok özel bir hediye hazırlandı: Uzman ellerin dokunuşlarıyla 2014 yılı sonuna kadar ön rezervasyonla alabilecekleri 20 dakikalık “Anti-stres Masajı” hediye çeki! Babalar Günü Brunch’ı hakkında bilgi & rezervasyon : 0216 542 43 56 / doubles@dthiltonmoda.com

Elemental Fitness & SPA’dan Babalara Özel Bakım Paketleri

DoubleTree by Hilton – Moda’nın ayrıcalıklı SPA Merkezi Elemental Fitness & SPA’nın babalar için hazırladığı ayrıcalıklı bakım paketleri hem babaları hem de bu özel günde babalarına olan sevgilerini farklı bir hediye ile göstermek isteyen aileleri memnun edecek.  Elemental Fitness & SPA’da sağlıklı bir görünüm ve beden için yaşamında spora yer vermek isteyen tüm  babalara özel 5-22 Haziran tarihleri arasında üç farklı SPA bakım paketi yanında 1 yıllık fitness üyeliklerinde  %20 indirim avantajı sunuluyor.

Babalara özel hazırlanan paketlerden ilki olan “Babam ve Ben ”de; 50’şer dakikalık hamam ritüeli ve Bali masajı dahil günlük SPA kullanımı 540 TL’ye sunulurken, “Babama Özel ” paketi’nde 30 dakikalık VIP hamam keyfi sonrasında 40 dakika sürecek reflexoloji (ayak) masajı 320 TL’ye sunuluyor. İş hayatının stresinden babalar gününü fırsat bilerek uzaklaşmak ve rahatlamak isteyen babalar ise Thalgo ürünleri ile yenileyici ve gençleştirici cilt bakımından oluşan “Babam Gençleşiyor” paketini ise280 TL karşılığında deneyimleme fırsatı bulacaklar.

Bilgi & Rezervasyon : 0216 542 43 90-93 / elemental.spa@dthiltomoda.com


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In