Babalar Günü, Wyndham Grand Istanbul Kalamış Marina’da yaşanır

Wyndham Grand Istanbul Kalamış Marina, 15 Haziran Babalar Günü’nde, tüm babaları sevdikleri ile birlikte keyifli ve lezzetli bir brunch’a davet ediyor.

Ayrıca konaklamalı paket ve Blue Harmony Spa’nın da özel indirim fırsatlarından yararlanarak Babalar Günü’nü en özel şekilde geçirmeye hazır mısınız?

15 Haziran Pazar günü Babalar Günü’nde, babanızla birlikte özel bir güne imza atmaya hazır mısınız? Wyndham Grand Istanbul Kalamış Marina’nın eşsiz menü seçenekleri, özel indirimleri ile farklı bir Anneler Günü yaşamaya şimdiden hazırlanın… 

Remina Restaurant ve yemyeşil bahçesinde  düzenlenecek brunch, 11.00- 15.00 saatleri arasında tüm babaları keyifli bir şölene bekliyor.  Brunch'ta otelin  ödüllü  şefleri Türk ve Dünya mutfağının en güzel lezzetlerini babalar ve aileleri için servis edecek… Taze sıkılmış Detox içerikli sebze ve meyve sularından, barbekü sunumlarına kadar zengin ikramlarla sunulacağı  brunch Babalar Gününe keyif katacak. 

Babaları özel hediyelerle karşılayacak olan Wyndham Grand Istanbul Kalamış Marina, bu özel brunch fiyatını 70 TL olarak sunuyor. 

Wyndham Grand Istanbul Kalamış Marina Hotel`de sürprizler bununla da sınırlı değil… Blue Harmony SPA da Babalar Günü’ne özel seçtiğimiz  bakım ve masajlarda %30 indirim hediye ediyor. Masaj hediye çeklerinizi erken alarak babanıza hediye etmeyi unutmayın… 

15 Haziran Pazar günü babanıza hediye edebileceğiniz Wyndham Grand Istanbul Kalamış Marina Hotel’in Babalar Günü bruch`ı dahil deluxe odalarda iki kişilik konaklama  paketi 180€+ KDV. Konaklama paketine Shape Club açık ve kapalı havuz kullanımı Pazartesi sabah keyifli bir kahvaltı yer alıyor.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In