Avrupa Yakası’nda Vegan/Vejetaryen Lezzetlere Doyacağınız 10 Mekân

Avrupa Yakası'nda Lezzetli Vejetaryen Yemekler Yiyebileceğiniz Mekanlar

Zencefil

Yolu Beyoğlu’ndan geçen tüm vejetaryenlerin mutlaka en az bir kere gittiği İstanbul’un en ünlü vejetaryen restoranlarından Zencefil, henüz yolu düşmeyenleri de bekliyor.

Zencefil Restaurant

Lokanta Maya

Karaköy’de bulunan mekân, her gün taze malzemelerle yapılan yemeklerden oluşan günlük menülere sahip.

Lokanta Maya

Bi Nevi Deli

İki yetenekli kadının sağlıklı beslenmeyi ve lezzeti hayatlarının ve mekânın merkezi yaparak Etiler’de açtıkları restoranda birçok beslenme tarzına uygun seçenekler sunuluyor.

Bi Nevi Deli

Falafel House

Vejetaryenin sevgili köftesi, vazgeçilmezi falafelin İstanbul’daki en iyi adreslerinden biri olan Falafel House, Beyoğlu’ndaki dükkânında enfes Lübnan lezzetleri sunuyor.

Falafel House

Helvetia

Çeşit çeşit vejetaryen seçeneklere sahip Helvetia, lezzetli yemeklerinin yanında uygun fiyatlarıyla da Tünel’de en çok tercih edilen restoranlardan biri.

Helvetia Restaurant

Figaros Restaurant

Bir “Ot Restoranı” olan Figaros, envai çeşit ot ile yapılan birbirinden lezzetli ve sağlıklı vejetaryen/vegan çeşitleriyle Yeşilköy’de hizmet veriyor.

Figaros Restaurant

Aheste

Slow food mekânı Aheste, Galata’da vjetaryen ve vegan menüleriyle eşsiz bir meyhane deneyimi sunuyor.

Aheste Slow Food

Klemuri

Karadeniz lezzetlerini daha önce hiç tatmadığınız şekilde bulabileceğiniz Klemuri, birçok vejetaryen seçeneğiyle Beyoğlu’nda hizmet veriyor.

Klemuri

Fıccın

Çerkes mutfağını tüm İstanbul’a tanıtan Fıccın, İstiklal Caddesi ve Maçka’da vejetaryenlerin durağı olmaya devam ediyor.

Fıccın Restaurant

Girandola Dondurma

Arnavutköy’de yıllardır vegan seçenekleriyle İstanbulluların gönlünü kazanan Girandola, Caddebostan’da da yeni şubesiyle hizmet veriyor.

Girandola Dondurma Arnavutköy


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In