Aşka Meylim Senin Yüzünden tiyatro oyunu

Romantik komedi tiyatro oyunlarının en eğlencelisi "Aşka Meylim Senin Yüzünden" 2. sezonunda "Aşka Meylim Senin Yüzünden 2" ile devam ediyor.

İstanbul Komedi Oyuncularından başrollerini Zeynep Aydemir, Özgül Kavruk ve Ercü Turan'ın paylaştığı oyunu, "Aşka olan Meylim Senin Yüzünden" oyunu tiyatroseverleri güldürürken düşündürüyor.

Kayra Şenocak'ın yazıp, yönetip oynadığı oyunu "Aşka olan Meylim Senin Yüzünden", 2 oyunuyla kadın - erkek ilişkisini mizahi bir dille ele alan, güldürürken düşündüren, ilişkilerdeki trajediyi bile en komik dille seyirciye sunan 4 kişilik bir komedi oyunu. Bu oyunda kıskanç, dominant olduğu kadar kocasına ve evine bağlı "Melis" karakterini canlandıran Zeynep Aydemir’in; oyunda en belirgin özelliği kıskançlığı. Melis bu konuda çok da haksız değildir. Kocasının ufak tefek kaçamaklarına "erkektir yapar" diyemeyen aşık ve tutkulu bir kadın. Kocası "Onur" kılıbıklık pahasına Melis'in suyuna gitme yolunu tercih etmiş, çapkınlık girişimleri beceriksizliği ve saflığı yüzünden başına bela olmuş, içinde ateşler yanan ancak Melis tarafından pasivize edilmiş bir karakterdir.


Bilet Fiyatları

Tam: 40TL

Öğrenci: 30TL


Birçok dizide başarılı oyunculuk performansı sergileyen güzel oyuncu Zeynep Aydemir'in rol aldığı eğlenceli tiyarto oyunu "Aşka olan Meylim Senin Yüzünden 2" 28 Kasım Cuma 20:30 da Profilo Kültür Merkesinde ve 29 Kasım Cumartesi 20:30 Akatlar Kültür Merkezinde sanatseverlerle buluşacak. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In