Aqua Florya'da müzik ve eğlence rüzgarı esecek

İstanbul’un ilk ve tek denize sıfır konumlu alışveriş merkezi Aqua Florya’da Şeker Bayramı’nı şehrin gürültüsünden uzak, denize karşı açık hava konserleriyle taçlandırmak isteyenlerin mekanı oluyor.

Aqua Florya’da Şeker Bayramı şeker tadında! Bayram boyunca gerçekleşecek konserlerle ziyaretçilerine açık havada, denize nazır müzik ziyafeti yaşatacak olan Aqua Florya, bayramın 1. Günü olan 28 Temmuz’da, 80’li ve 90’lı yılların müziklerini eğlenceli ve kendine özgü tarzıyla yorumlayan Blues Brothers’ı ağırlıyor. 29 Temmuz’da ise dillerden düşmeyen aşk şarkılarını Aqua Sahne’nin romantik atmosferinde yorumlayacak olan Venüs grubu ile bayram konserleri son hız devam edecek. Bayramın son günü olan 30 Temmuz ise, Pont Orkestrası’nın farklı dil ve tarzdaki müzik ziyafetiyle son bulacak.

 

Aqua Florya’da bayram sürprizleri bitmiyor. Bayram öncesi, 26-27 Temmuz tarihlerinde, Aqua Florya’dan  200 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes, Aqua Florya’nın dev çarkıfeleğinden sürpriz hediyeler kazanma şansı yakalayacak. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In