Annenizin Kahvaltısı Ruga'da

Şehrin merkezine konumlanan Sürmeli İstanbul Hotel, Anneler Günü’ ne özel olarak düzenlediği “Annenizin Kahvaltısı’ nda, Türk mutfağının özgün lezzetleriyle, annelere unutulmaz bir kahvaltı sunacak.

40 yıllık geçmişi ve merkezi konumuyla Gayrettepe’nin gözdesi Sürmeli İstanbul Hotel, Anneler Günü için Ruga' da, size anne elinden hazırlanmış gibi hissettirecek doğallıktaki lezzetler ile çok özel bir kahvaltı düzenliyor. Anneler Günü’ nde, annelere ücretsiz olarak düzenlenen bu kahvaltıda, piyano müziği eşliğinde keyifli saatler geçireceksiniz.

Ruga Anneler Günü

"Annenizin Kahvaltısı" nda  bulunan geleneksel Türk Kahvaltısı çeşitleri, yerel lezzetlerin özenle seçimi ile oluşturuldu. Ayrıca bugüne özel uluslararası, yaza özgü, zengin tatlı seçenekleri ve daha birçok lezzet, annelerinizin damağında unutulmaz tatlar bırakacak.

Kişiye özel hizmet anlayışıyla tüm misafirlerine kusursuz hizmet sunan Sürmeli İstanbul Hotel, Michelin yıldızlı şeflerle çalışmış, ödüllü mutfak şefi Uğur Alpaslan koordinesinde hazırlanan bu çok özel kahvaltı ile annenizin en keyifli gününe ev sahipliği yapacak. Otelin terasında, havuz kenarında, her şeyin kusursuz düzenleneceği “Annenizin Kahvaltısı” nda, annelere, çıkışta Anneler Günü hediyesi olarak  Michelin yıldızlı şef tariflerinden ev yapımı pasta ve kurabiye armağan edilecek.

Bilgi ve rezervasyon için: 0212 272 11 61

Brunch Kişi Başı: 55 TL - Annelere ücretsiz.

 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In