Anneler Günü'ne özel brunch keyfi

Anneler Günü'ne özel brunch keyfi

Mövenpick Hotel Istanbul’da Anneler Günü Brunch'ı Annelere ücretsiz brunch ve çocuklar için pasta süsleme kursuyla sürprizlerle dolu bir Anneler Günü kutlaması gerçekleşecek.

Mövenpick Hotel Istanbul, 10 Mayıs 2015, Anneler Günü’nde muhteşem bir brunch, canlı müzik ve çocuklara özel pasta süsleme kursuyla renkli ve eğlenceli bir program hazırladı. AzzuR Restaurant’ta 12.00 - 15.00 saatleri arasında sunulan Anneler Günü Brunch’ında, Türk kahvaltılık çeşitlerinin yanı sıra İtalyan Başaşçı Giovanni Terracciano tarafından hazırlanan Akdeniz mutfağından seçkin örnekler, dilediğiniz malzemelerle pişirilen omlet ve krepler, ev yapımı makarnalar, dumanı tüten İtalyan usulü pizzalar, leziz suşiler, baştan çıkarıcı tatlılar ve dünyaca ünlü Mövenpick dondurmaları gibi lezzetleri canlı piyano müziği eşliğinde tadabilirsiniz.

Çocuklar için özel olarak düzenlenen pasta süsleme kursuna katılan minikler, annelerine üzerine ismini yazdıkları kalp şeklindeki pastaları hediye etme fırsatı yakalayacaklar, ayrıca palyaço gösterisiyle eğlenceli bir gün geçirecekler. Annenizi şımartmanın en tatlı yolu olan Anneler Günü Brunch’ında en az iki tam ödeyen yetişkin ile birlikte olduğu takdirde tüm anneler, Mövenpick Hotel Istanbul’un misafiri olacak ve annelerden brunch ücreti alınmayacak.

*Kişi başı KDV dahil 111 TL olan brunch, 0-6 yaş arası çocuklara ücretsiz, 7-12 yaş çocuklara %50 indirimlidir. 


Adres

İstanbul Mövenpick Hotel, Büyükdere Caddesi, 34330, 4.Levent-İstanbul


Telefon:
+90 (212) 319 2929


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In