Anneler Günü’nde İstanbul’da neler yapılır?

Anneler Günü yaklaşırken planları hazırlamaya yavaş yavaş başlamak gerek. O gün annenizle neler yapacağınıza karar vermenizi kolaylaştırmak için size bir rehber hazırladık.

Güne Güzel bir Kahvaltıyla Başlanır

Anneniz bugün şımartılmayı hak ediyor. Sabahtan başlayın öyleyse! İstanbul’da enfes manzaralı ve lezzetine doyum olmayan birçok kahvaltı mekânından anneniz için en uygun olanı seçin.

Anneler Günü Kahvaltı

Şık Bir Yemek Rezervasyonu Yapılır

Kahvaltı değil de şöyle şık bir rezervasyon annemi çok mutlu eder diyorsanız, İstanbul’un en şık restoranlarında yer ayırtmak için henüz geç değil.

Anneler Günü Yemek

İstanbul’da Baharın Tadı Çıkarılır

Bugünü annenizle baş başa doğanın tadını çıkararak geçirmek isterseniz, İstanbul’un cennet köşeleri sizi bekliyor! İster deniz sefası yapın ister ağaçların gölgesinde huzuru yaşayın, size uygun olanını buradan seçin.

Anneler Günü Doğa

İstanbul’un Kültür Hayatına Ailecek Katılabilirsiniz

Anneler Günü’nde annenizin sevdiği bir konser- oyun-sergiye birlikte gidebilirsiniz. İstanbul’da bu hafta sonu neler mi var?

Anneler Günü Konser

Annenizle Birlikte Alışverişe Çıkabilirsiniz

Kendi hediyelerini kendi seçmesi için annenizi keyifli bir alışverişe götürmeye ne dersiniz? Birlikte böyle vakit geçirmeyeli de epey olmuştu!

Anneler Günü Alışverişi

Birlikte Bir Workshopa Katılabilirsiniz

Bugünü yalnızca tüketimle geçirmeyelim, üretelim diyorsanız; annenizle zevklerinize göre bir workshop seçerek birlikte harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Anneler Günü Atölye


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In