Anneler başımız tacı

Kalite ve konforun adresi Elite World Hotels’in, 11 Mayıs Anneler Günü’ne özel mönüsü ve pakette yer alan annelere özel Fit Life Spa & Health Center hediyesi, annelere kendilerini özel hissettiriyor.

Annesine sürpriz yapmak isteyenler için, güzel bir hediye alternatifi olabilecek Elite World Hotels’in Anneler Günü kutlama paketi, Taksim’deki Elite World İstanbul Hotel’deki The Brassarie Restoran’da, Florya’daki Elite World Business Hotel’deki L’oliva İtalian Cuisine’de,  Van’daki Elite World Van Hotel’deki Tepe Ocakbaşı Restoran’da 12.00 - 16.00 saatleri arasında değerlendirilebilir.

Şıklığı ve teknolojiyi ayrıcalıklı bir dünyada sunan Elite World Hotels’de, Anneler Günü mönüsünü 65 TL’ye alabilirsiniz.  Her annenin yanında en az iki yetişkinin ücretli yararlanması durumunda bu menü annelere ücretsiz.

Havuç Pres, Karamelize Endivyen Yaprakları Çilekli Fava Triosu ile Nar Taneli  Mini Taze Enginar, İncir Püresi ve Patates Keki ile Kekik Yağı ve Taze Otlarla Marine Edilmiş Dana Antrekot, Karadut Taneleri ve Mandalina Sos ile hazırlanan Çilekli Panna Cotta’nın yer aldığı özel Anneler Günü mönüsünde, şampanya ve portakal suyu da yer alıyor.

"Anneler Günü Yemeği”ne sizin eşliğinizde gelen anneler otelin misafiri olurken  “Fit Life Spa & Health Center"dan 30 Haziran 2014 tarihine kadar kullanılmak üzere bir günlük kullanım paketi ( hamam, fitness center, sauna, havuz) de hediye kazanacaklar.

Özel sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çeken Elite World Hotels zinciri, anneleri Anneler Günü’nde mutlu ederken, bir yandan da paket fiyatından elde edilen gelirin bir kısmını UNICEF’e bağışlıyor. UNICEF’in “Okul Öncesi Eğitiminin Güçlendirilmesi” projesine destek olan Elite World Hotels’de annenizi mutlu ederken, binlerce çocuğun yaşıtlarıyla hayata eşit şartlarda başlamasına katkı sağlayabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için www.eliteworldhotels.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In