Ajda Pekkan hayranlarıyla buluşuyor

Türkiye'nin divası Ajda Pekkan, Turcell Yıldızlı Geceler kapsamında 23 Ağustos akşamı sevenleriyle buluşuyor.

Süperstar Ajda Pekkan, başarılı kariyerine 22 albüm ve 57 single sığdırdı. Halda şarkı söyleyip üretmeye devam ediyor. Ajda Pekkan, müzik dünyasına damgasını vurmuş unutulmayan şarkılarının yanı sıra yeni hit şarkılarıyla her sene müzik dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Her konserinde muhteşem sovlar, unutulmaz gösterilerle süsleyan Ajda Pekkan, yeni bir konseri  ile yine hayranlarını şaşırtmaya hazırlanıyor. 

Müzik kariyerinden önce sanat kariyerine ilk sinema oyunculuğu ile başalayan Ajda Pekkan, 1964 yılında ilk plak kaydını "Göz Göz Değdi Bana" ismiyle çıkardı. Ardından  ilk 45'liği "Her Yerde Kar Var"ın beğenilmesi üzerine müzik hayatına atıldı. 1977'de yayınladığı Süperstar albümünün getirdiği başarı ile de Türkiye'de "Süperstar" olarak anılmaya başladı. Ajda Pekkan, kariyerinde "Kimler Geldi Kimler Geçti", "Bambaşka Biri", "Hoşgör Sen" ve "Uykusuz Her Gece" gibi şarkılarıyla Türk müzik tarihinde önemli bir rol oynadı. Ortak sanat çalışmalarında da rol oynamayı seven Ajda Pekkan, en son Tarkan "Yakar Geçerim" düetiyle hafızalarımıza kazındı. 

Yine unutulmaz bir konser ile sevenlerine muhteşem sahne şovları ve sürprizleri hazırlayan Süperstar, Yıldızlı Geceler'e ismini yazdıracak.


(Yeni İçerik)

Information

AGU

23

2016

Ajda Pekkan Konseri

Mekan:
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

Ulaşım


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In