adidas all Originals İstanbul ile eğleniyoruz

Türkiye'den ve dünyadan çok sayıda başarılı DJ, müzisyen ve grubun sahne alacağı adidas all Originals İstanbul 2014, bu yıl 20 Eylül'de KüçükÇiftlik Park’ta düzenlenecek.

Adidas all Originals İstanbul Küçükçiftlik park sahnesinde!

adidas ‘all originals party’ 
İstanbul’u bir kez daha eğlendirmeye hazırlanıyor.

Spor giyim markaları içinde trendleri yakalayan, başarılı sanatçılarla işbirliği yaparak özel koleksiyonlar hazırlayan adidas her yıl renkli partilerle müzik ile modayı birleştiriyor. Originals of İstanbul, yarattığı eğlence ve parti konseptini; sanat, moda, tasarım ve müziğin en orijinal örneklerini bir araya toplayarak eğlenceseverlerle buluşutuyor. 

5. yaşını kutlayan adidas all Originals İstanbul parti serisinin bu yılki sürpriz ismi, müzik ve görsel sanatları bir araya getirerek kendine has bir tarz yaratan ve unutulmaz canlı performansları ile dünyanın en önemli festivallerinde headliner olarak sahne alan Woodkid... Grubun akıllara kazınacak performansının yanı sıra, gelmiş geçmiş en iyi DJ'lerden biri olarak kabul edilen Felix da Housecat, adidas all Originals İstanbul 2014'e gelenlere sıra dışı bir dans deneyimi sunacak. Etkinliğin bir diğer konuğu ise, "Rumours" adlı şarkısı ile milyonlarca kişiye ulaşan, modern müziğin en yeni temsilcilerinden Chlöe Howl, Türkiye'nin buğulu sesi Gaye Su Akyol olacak...

20 Eylül Cumartesi günü Maçka KüçükÇiftlik Park'ta düzenlenecek etkinlikte katılımcılar, adidas Originals'ın sokak kültüründe yarattığı benzersiz çizgide, sürprizlerle dolu bir gece yaşayacak. adidas all Originals Istanbul 2014, tek günlük bir konser serisinin ötesinde, İstanbul'un kültür ve sanat altyapısını oluşturan galeriler, restoranlar, kafeler, butikler ve daha birçoklarının Originals of Istanbul alanında bir araya gelmesi ile katılımcılara benzersiz bir tecrübe yaşatacak.

Radio adidas Originals ve Radyo Eksen DJ'lerinin performansları da adidas all Originals İstanbul 2014'te katılımcılarla buluşacak. 

20 Eylül Cumartesi İstanbul'da eğlencenin nabzının atacağı adidas all Originals İstanbul 2014, kapılarını saat 16:00'da açacak. Yiyecek ve içecek alanları ve daha birçok sürpriz ile İstanbul'un tüm orijinalleri bir arada olacağı etkinliğin biletlerini Biletix ve etkinlik günü kapı gişesinden temin edebilirsiniz.

Adidas all Originals İstanbul bilet fiyatı 50 TL.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In