Açıkhavada sinema şölenine ne dersiniz?

Açıkhavada sinema şölenine ne dersiniz?

Vodafone FreeZone Açıkhava festivali kapsamında Santralistanbul'da gerçekleşen sinema keyfinin tadını çıkarın.

Yaz döneminde sinema keyfini açıkhavada yaşamak isteyenler için Açıkhava sinema günler...

Yöneymen koltuğunda Dani de la Orden'ın oturduğu romantik ve dram filmi Barselona'da Bir Yaz Gecesi filmi Vodafone Freezone Açıkhava Sineması kapsamında 5 Eylül tarihinde Santralistanbul'da gösterilcek. Büyülü şehir Barselona'nın etrafında geçen tek bir gecede yaşanan ve ortak noktası aşk olan farklı öykülerin bir arada olduğu bir sinema yapıtıdır. 

Barselona'da Bir Yaz Gecesi filminin konusu

Bir yaz günü Barselona semalarında görünen Rose kuyruklıyıldızı, bu büyüleyici şehirde bir gece vakti 567 farklı aşk hikayesinin doğmasına neden olur... Roser bir yıldır Ricard ile beraberdir, tam bu sırada eski sevgilisi ve hayatının aşkı olan Albert’e rastlar. Albert’in yurtdışına çıkmadan önce şehirdeki son gecesidir… Joan yakın arkadaşlarını evine yemeğe davet eder, en çok görmek istediği kişi ise kendisine hiçbir zaman ulaşamayacağını düşündüğü Judith’tir...Henüz ergenlik çağındaki çekingen Guillem ise okulda çok hoşlandığı Sara’nın karşısında tutulan, ne yapacağını bilemeyen bir gençtir. Evdeki partiye kostümlü gitmesi, tuz biber olur… Futbol kariyerinin en parlak teklifini alan Jordi ise ilişkisi ve profesyonel hayatı arasında bocalar… İki iyi arkadaş olan Oriol ve Adrian, gerçeği saklayıp onlarla tüm gece onlarla oyun oynayan Elizabeth’i elde etmeye çalışır… Ve hiç beklemedikleri bir anda bebek sahibi olacaklarını öğrenen Laura ve Carles’in ilişkileri bu olgunluk testinden geçebilecek midir?

Vodafone FreeZone Açıkhava Sineması İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde kurulan Açıkhava sinema alanında 9 Temmuz–6 Eylül tarihleri arasında, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri gerçekleşmekte...

Barselona'da Bir Yaz Gecesi filmini açıkhava keyfi ile izlemek için biletlerini Biletix'den satın alabilirsiniz. Vodafonelular için 1 bilet alana ikincisi hediye kampanyası mevcut. 

Film gösterimi; 5 Eylül saat 21:15'de olacak.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In