23 Nisan'da çocuklar için eğlenceli aktiviteler

23 Nisan günü İstanbul, çocuklar için eğlenceli ve renkli sürpriz etkinliklerle dolu... Çocuğunuz ile harika bir gün geçirmeye ne dersiniz?

Çikolata Yapım Kursu ve Paint & Wear T-Shirt Boyama

Mövenpick Hotel Istanbul, dünyanın tek çocuk bayramı olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, 5 - 10 yaş arası çocuklar için çikolata yapımı kursu ve Paint & Wear T-Shirt boyama etkinliği eşliğinde rengarenk bir kutlama programı hazırladı.

Mövenpick Hotel Istanbul 23 Nisan etkinliğinde sizleri daha neler bekliyor?

23 Nisan 2016, Cumartesi günü düzenlenecek olan parti, saat 11.00’de çikolata yapımı kursu ile başlayacak. İtalyan Başaşçı Giovanni Terracciano ve ekibi tarafından uygulamalı olarak verilecek kursta beyaz ve siyah çikolata yapımı öğretilecek. Kendi elleriyle hazırladıkları nefis çikolataların tadına baktıktan sonra minik katılımcılara, birer çikolata ustası olduklarına dair sertifikaları ve önlükleri hediye edilecek. Çikolata kursunun hemen ardından Paint & Wear T-Shirt boyama aktivitesi gerçekleştirilecek ve minikler, su bazlı yıkanabilir özel boyalar kullanarak kendi zevklerine göre T-Shirt’lerini tasarlayacaklar.

İtalyan usulü pizza, makarna ve meyve suyu ikramının da yapılacağı etkinliğe katılım ücreti çocuklar için kişi başı KDV dahil 98 TL, yanlarındaki ebeveynleri için ise kişi başı KDV dahil 25 TL’dir.

Çocukların yaratıcılıklarını geliştirerek farklı bir ortamda eğlenceli bir gün geçirecekleri 11.00 – 14.00 saatleri arasındaki 23 Nisan Çocuk Partisi’ne kayıt yaptırmak için 0212 319 29 29’u arayabilirsiniz.

 

NİS

23

2016

Workshop

Mekan :
Saat :

BİLET FİYATI : 
 

23 Nisan'da Çocuklar KidZania İle Meslekleri Öğreniyor

Akbatı AVYM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çocukları hem eğitecek, hem de eğlendirecek keyifli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. KidZania 4-14 yaşları arasındaki çocuklara, son derece güvenli bir ortamda, yetişkinlerin dünyasındaki meslekleri ve aktiviteleri deneyimleme fırsatı sunuyor ve çocukların eğlenirken öğrenmelerini destekliyor. Akbatı AVM’de kurulacak KidZania Go alanında çocuklar birbirinden farklı atölyelere katılabilecek ve KidZania dünyası ile tanışacak.

Çocuklar Neler Öğrenecek?

Minik ziyaretçiler Akbatı’da, parfüm yapımı hakkında eğitsel bilgiler alıp parfümün notalarını ve parfümün nasıl bestelendiğini öğrenecek, ardından kendi parfümlerini yapacaklar. KidZania karakterleriyle yapılmış röportajlardan derlenmiş bilgileri gazete şablonunda haber halinde yazarak kendi haberlerini oluşturacaklar. Ayrıca etkinlik alanında tuğlalardan duvar örme aktivitesi, miniklerin zevklerine göre takı tasarlayabilecekleri kuyumculuk aktivitesi, KidZania karakterlerinden Urbano ve Chika karakterlerini boyama aktivitesi ve kitap ayraçlarını yaratabilecekleri atölyeler de yer alıyor. 

  • Kendi parfümümüzü besteliyoruz
  • Kendi gazetemizi yapıyoruz
  • Takı tasarlıyoruz
  • Urbano ve Chika resimli kitap ayracı yapıyoruz
  • Tuğla ile duvar örüyoruz

Adres: Koza Mah. No:1655. Esenyurt/İstanbul

Telefon: +90 (212) 397 70 70


LEGOLAND Discovery Centre İstanbul Star Wars MINILAND Sergisi

Geçtiğimiz ay, LEGOLAND Discovery Centre İstanbul’da kapılarını açan Star Wars MINILAND Sergisi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocuklarınızla birlikte keyifli ve eğlenceli bir gün için sizleri bekliyor...

Bayrampaşa Forum İstanbul AVM’de 3.000 m²’lik bir alanda 3-10 yaş arası çocuklu aileler için ideal bir ortam oluşturan LEGOLAND Discovery Centre İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda da hem anne-babalar hem de çocuklar için eğlence dolu saatlerin kapılarını açıyor. LEGO parçalarından oluşturulan ve ilk olarak 2013’te Chicago’da sunulan Star Wars Episode I – The Phantom Menace MINILAND Sergisi, 23 Nisan’da da LEGOLAND Discovery Centre İstanbul’da ziyaretçilerini bekliyor. 

Adres: Forum İstanbul AVM, No:3 Kocatepe Mah. Paşa Cad., Bayrampaşa, İstanbul

Telefon: +90 (212) 443 13 50


Eataly 23 Nisan Makarna Şenliği

Lezzet düşkünlerinin yaşam alanı Eataly İstanbul, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı, çocuklar için hazırlanan yaratıcı ve farklı sürprizlerle karşılamaya hazırlanıyor.

Eataly İstanbul, çocuklara özel hazırladığı yaratıcı workshop ve etkinlikleriyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamaya hazırlanıyor. Etkinlik kapsamında gerçekleşecek “Eataly 23 Nisan Makarna Şenliği” ile çocuklar; havanda makarna çıtırdatma, lazanya boyama ve makarnadan kukla tasarımları yaparak yaratıcılıkları ve el becerilerini geliştirecekler.

KidsNook Masal Akademi işbirliği ile hazırlanan ücretsiz etkinlik Eataly Grand Café’de 23 Nisan Cumartesi 12:00-18:00 saatleri arasında gerçekleşecek.

 Eataly Mutfak Atölyesi'nde eğlenceli kurabiye yapımı kursu

Alışagelmiş yemekler dışında yaratıcı dersler ve farklı içerikler sunan Eataly Mutfak Atölyesi 24 Nisan Pazar saat 10:30’da çocukları eğlenceli kurabiye yapımına davet ediyor. Eataly Mutfak Atölyesi'nin "Minik Eller Kurabiye Pişiriyor" workshop etkinliği ile 5-9 yaş aralığındaki çocuklar kurabiye yapımının sırlarını Eataly’nin deneyimli İtalyan şefleriyle keşfediyor.

"Minik Eller Kurabiye Pişiriyor" etkinliği katılım ücreti 40 TL’dir.


23 Nisan'da kim DOTKANYONDA sahnesinde olmak ister?

Kanyon, Dotkanyonda’nın yeni çocuk oyunu ‘Yeni Öğretmenimiz Bir Canavar’ oyununu 23 Nisan çocuklarına armağan ediyor. Dotkanyonda tarafından hazırlanan ve 16- 17 Nisan’da başlayacak tiyatro atölyeleri ile içinde tiyatro aşkı olan tüm çocuklar 23 Nisan’da gerçekleştirilecek büyük gösteriye hazırlanıyor.

Dotkanyonda ekibinden başarılı tiyatro sanatçısı Tuğrul Tülek tarafından yönetilen ‘Yeni Öğretmenimiz Bir Canavar’ isimli oyun için 8-10 yaş arasındaki tüm çocukları Dotkanyonda sahnesine bekliyor.

ATÖLYELER

GÖSTERİ

16 Nisan Cumartesi

17 Nisan Pazar

23 Nisan Cumartesi

A Grubu / Saat 10.00

A Grubu / Saat 14.00

A Grubu / Saat 13.00

B Grubu / Saat 11.00

B Grubu / Saat 15.00

B Grubu / Saat 15.00

C Grubu / Saat 12.00

C Grubu / Saat 16.00

C Grubu / Saat 17.00

Oyuna giriş ücretsizdir. Önceden rezervasyon yapılmasıgerekmektedir. Atölye katılımı için rez. numarası: 0212 251 45 45, 23 Nisan gösterilerine seyirci olmak için rez. numarası: 0212 317 53 30 - 0212 317 53 00 numaralardan rezervasyon yapabilirsiniz. 


Bu etkinlikler dışında çocuklarınızla farklı bir gün geçirmek isterseniz Çocuklarla Gezilecek Yerler yazımıza da göz atabilirsiniz. 


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In