212 X 216'ya karşı

212 X 216'ya karşı

Nike'ın koşu yarışması İki yaka. Tek şehir. 212 X 216'da kapışma vakti geldi. Yakan için koş ve Run İstanbul'da ödülleri sen kazan.

İstanbul'un tarihi sokaklarında Nike Run ile koşmaya hazır mısın?

Nike, Dünya üzerindeki 32 ülkede gerçekleştirilen koşu yarışlarına bir yenisiyle devam ediyor. İstanbul'da 7 km parkurdan oluşan yarış ile iki yakada yaşayanların takımlar halinde yarışacağı 212 X 216 koşusunda hızlı olan takım büyük ödülü kazanacak. Şehri ele geçirmeye hazırsan sende herkese ne kadar hızlı olduğunuzu göster.

Bu yarışa dahil olmak oldukca kolay Nike+ Koşu aplikasyonundan ya da Nike+ Sportwatch GPS'ini kullanarak Nike+ kilometrelerini kayderek aeçtiğiniz yaka için koşmaya başlayabiliyorsunuz.artırabilirsiniz. Ekibinizi toplayarak yarışa dahil olabiliyorsunuz. Ne kadar büyük bir ekip toplarsanız yakanızın kazanma şansını o kadar Kazanan yakanın en çok kilometre kaydetmiş ilk 3 koşucusu, İtalya, Roma'da muhteşem bir koşu deneyimi yaşamaya hak kazanacak.

Hem yeni rotalar keşfet, hem de spor yapmak için iyi bir neden olan Nike Run koşu yarışına sende dahil ol!

28 Eylül’de gerçekleşecek olan Run Istanbul koşusu etkinlik alanı kapıları saat 13:00’de açılacaktır. Etkinlik yeri Çetin Emeç Bulvarı (Suadiye otelinin önü yeşil alan) ‘dır.

Koşu hakkında detaylı bilgi almak için www.nike.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In