2014 gelin saç trendleri

Yaz sezonunun açılması ile düğün hazırlıkları telaşları başladı. 2014’ün Gelin Saç Modellerini sizler için araştırdık.

Düğün gününüz, gelinliğiniz, makyajınız ve en önemlisi saçlarınız, en fazla özen göstermeniz gereken detay. Biz de bu zorlu karar aşamasını daha kolay hale getirmek için 2014’ün gelin saç modellerini derledik. 2014’ün favori gelin saç modelleri doğal dağınık topuzlar, çiçeklerle süslü örgülü gelin saçı ve taçlarla desteklenmiş gelin saç modelleri…

Gelin Saçı modelinize karar verirken düğün mekanınız ve konseptinizle uyumlu olmasına dikkat edin. Eğer bir salon düğünü yapacaksanız gelin saçı tercihiniz sımsıkı topuz modeller, dalgalı bukleler ve şık aksesuarlarla süslü olmalı. Eğer kır ve ya kumsal düğünü yapacaksanız Gelin saçınız çiçeklerle süslü dağınık topuz modelleri ve örgüleri tercih etmeniz doğru tercih olur.

Gelin Saçında Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gelin saçınızı yaptırırken dikkat etmenizde yarar sağlayacak birkaç tüyo vermek istiyoruz. Saçınızı tanıyın ve yaptıracağınız modelle uygun olmasına dikkat edin. İnce telli saçlar için Gelin Saçı Modelleri, sıkı atkuyruğu ya da dağınık topuzlar tercih etmeniz saçlarını daha güzel gösterecektir. Kalın Tip Saçlar İçin Gelin Saçı Modelleri, büyük dalgalı bukleli gelin başları yaptırmak sizi o gece prensese dönüştürecektir.

2014 Gelin Saçı Aksesuarları

2014 Gelin Saçında en çok tercih edilen modeller aksesuarlarla süslenmiş olanlarıdır.
2014 Gelin Saçı Aksesuarları; taşlarla süslü tokalar, dantel saç bantları ve Chanel podyumunda gördüğümüz inci aksesuarlar. İnci ve taşlarla süslü tel tokaları dağınık topuz üstüne yerleştirerek hazırlanan bu model.  Her tip düğün ve gelinlik için uygun.  Sadeliği seviyorsanız, doğal fönle hazırlanan saçlarınıza farklı bir görünüm vermek için; Gelin saçınızda dantel saç bantlarını tercih edebilirsiniz.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In