2014 Akbank Caz Festivali: Liselerde Caz Atölyeleri

Türkiye’nin en uzun soluklu festivallerinden biri olan Akbank Caz Festivali, müzik ile ilgili olsun ya da olmasın, lise çağındaki gençlere caz müziğini tanıtmak ve sevdirmek amacıyla başlattığı “Liselerde Caz Atölyeleri”

Akbank Caz Festivali Liselerle buluşuyor!

24. Akbank Caz Festivali kapsamında bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilecek “Liselerde Caz Atölyeleri”ne 22 Ekim Çarşamba günü Üsküdar Amerikan Koleji ve Alman Lisesi, 23 Ekim Perşembe Özel Şişli Terakki Lisesi ve Özel Enka Lisesi, 24 Ekim Cuma Avusturya Lisesi ve Galatasaray Lisesi, 27 Ekim Pazartesi Kabataş Anadolu Lisesi ve İstanbul Amerikan Robert Lisesi ev sahipliği yapacak. Ücretsiz gerçekleştirilecek etkinlik boyunca gençler, M. Cem Tuncer, Ercüment Orkut ve Ediz Hafızoğlu ile bir araya gelerek hem caz müziğini ve enstrümanlarını yakından tanıma fırsatı, hem de sohbet etme fırsatı bulacak.

liseler-arası-caz-atolyesi

Festivale özel hazırlanan Akbank Caz Festivali Radyosu’nu ve festival sanatçıları ile kültür-sanat dünyasının tanınan yüzlerinin hazırladığı seçkileri try.deezer.com/akbankcazfestivali adresinde dinleyebilirsiniz.

cem-tuncer

24. Akbank Caz Festivali “Liselerde Caz Atölyeleri” Programı

 22 Ekim 2014, Çarşamba Üsküdar Amerikan Koleji

22 Ekim 2014, Çarşamba Alman Lisesi

23 Ekim 2014, Perşembe Özel Şişli Terakki Lisesi

23 Ekim 2014, Perşembe Özel Enka Lisesi

24 Ekim 2014, Cuma Avusturya Lisesi

24 Ekim 2014, Cuma Galatasaray Lisesi

27 Ekim 2014, Pazartesi Kabataş Anadolu Lisesi

27 Ekim 2014, Pazartesi İstanbul Amerikan Robert Lisesi

 

24. Akbank Caz Festivali programında yer alan sanatçı ve konserler hakkında detaylı bilgi almak için Akbank Caz Festivali başlıyor! yazımıza göz atabilirsiniz. Caz festivalleri kapsamında Caz Festivali Müzik Atölyeleri'de düzenleniyor. Atölyeler hakkında detaylı bilgi içinde 24.Akbank Caz festivalinde müzik atölyesi yazımıza göz atabilirsiniz. 

24. Akbank Caz Festivali hakkında detaylı bilgi almak için www.akbanksanat.com ve www.akbankcaz.com adreslerine göz atabilirsiniz.


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In