İstanbul Marriott Hotel Şişli'de eşsiz bir şehir deneyim yaşayın

İstanbul Marriott Hotel Şişli, benzersiz konumu, şehrin kaosundan kaçıp dinginlik bulacağınız SPA’sı, Fransız şefin hazırladığı özel lezzetlerin sunulduğu restoranıyla lüks ve konforun yeni adresi...

Dünyaca ünlü Marriott Oteller Zinciri’nin tüm dünyada değişen yüzünün ilk örneklerinden olan İstanbul Marriott Hotel Şişli!

Şehrin merkezindeki benzersiz konumu, lüks ve rahatlığı bir arada sunan 259 konforlu odası, İstanbul Boğazı, şehir ve Haliç’i gören panoramik manzarası ile seyahat trendlerini belirliyor. İstanbul Marriott Hotel Şişli, hem keyifli vakit geçirip hem spor yapma imkanı sunan fitness salonu, spa, tenis kortu ve kapalı havuzu, son teknolojiyle donatılmış yedi adet toplantı odası ve özel günlere ev sahipliği yapan balo salonuyla hem iş hem tatil için muhteşem bir alternatif yaratıyor.

İstanbul’un kozmopolit bölgelerinden Şişli’de bulunan İstanbul Marriott Hotel Şişli, Levent ve Taksim gibi iş merkezlerine yakın olmanın avantajıyla İstanbul’un her noktasından kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

 

Istanbul Marriott Hotel Şişli

Istanbul Marriott Hotel Şişli

Set in Istanbul's cosmopolitan Sisli district, our luxury hotel's focus is on service, from arranging tours to the nearby Grand Bazaar and Hagia Sophia to hosting meetings, events and wedding receptions in one of eight state-of-the-art function spaces. Our hotel's 35-story tower offers stunning views toward the Bosphorus and is within walking distance to shopping, dining and nightlife, plus Taksim Square and the Metro. Rooms feature sleek design, soothing color palettes and amenities like 42-inch TVs and high-speed Internet. For great meals in good company, The Dish Room Bar & Restaurant’s open-kitchen concept invites you to be part of the experience. Relax at the spa and traditional Turkish bath, or re-energize at the fitness center and indoor pool. Located near the Congress Center of Istanbul, this luxury hotel also features an Executive Lounge and business center.

Photo Gallery

Address Info

Address: Abide-i Hürriyet Cd No:209 Merkez Mh Şişli, Türkiye

Telephone: +90 (212) 375 01 00

Babanıza en güzel hediye İstanbul Marriott Hotel Şişli’den!

Babanıza en güzel hediye İstanbul Marriott Hotel Şişli’den!

Yılın en özel günlerinden biri yaklaşırken, lüks ve konfor tutkunlarının yeni buluşma adresi olan İstanbul Marriott Hotel Şişli, hayatımızın kahramanı olan babalarımızın Babalar Günü’nü eşsiz bir anıya dönüştürmek için keyifli ve zengin bir brunch menüsü hazırladı.

The Dish Room Restaurant & Teras ‘ta Fransız Şef Hubert Bourdon’un hazırlamış olduğu enfes bir brunch menüsü sizleri bekliyor.

15 Haziran Pazar günü 11:30 – 15:00 saatleri arasında gerçekleşecek brunch’ta; Türk kahvaltılık çeşitlerinin yanı sıra Akdeniz mutfağından seçkin örneklere, farklı tatlar arayan misafirlerine enfes Sushi seçeneklerinden baştan çıkarıcı tatlılara kadar her şey, sadece siz ve babanız için…

The Dish Room Restaurant & Teras ‘ın, hem açık terası hem de modern dizayn edilmiş iç mekan atmosferi ile tüm babaları davet ettiği eşsiz lezzetlerle dolu Babalar Günü Brunch’ının fiyatı 85 TL.  

Rezervasyon yaptırmak için lütfen 0212 3750175 numaralı telefonu arayınız. 

İstanbul Marriott Hotel Şişli, tüm babaların Babalar Günü’nü kutlar...

Information

Ulaşım

 

Adres: Abide-i Hürriyet Cd No:209 Merkez Mh Şişli, Türkiye

Telefon: +90 (212) 375 01 00


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In