Elite World Hotel Istanbul'la şehrin merkezinde seçkin bir konaklama

Elite World Hotel, sunduğu benzersiz hizmetler ve eşsiz atmosferi ile misafirlerini ağırlıyor.

İstanbullun merkezi ve buluşma noktası olan Taksim'de yer alan Elite World İstanbul, şehrin en iyi otellerinden biridir. Merkezi konumu gereği alışveriş merkezleri, toplantı, kongre, kültür ve sanat merkezlerine rahat ulaşım imkanı sağlamanın yanında iş, turizm ve eğlence amaçlı konaklamalar için misafirlerine benzersiz bir hizmet vermektedir. 

Elite World İstanbul Otel’de konfor, şıklık, güvenlik ve modern teknolojik alt yapıyı bir arada bulabiliyorsunuz. Günün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz odalarda ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi mevcut. Son teknoloji ile donatılmış toplantı salonlarda verimli iş toplantıları gerçekleştirebiliyorsunuz.

Elite World İstanbul Otel içinde Lobby Bar, Lobby Lounge, Elite Restaurant, The Brasserie Restaurant, Coffee Company ve Vitamin Bar gibi farklı yeme ve dinlenme alanı yer alıyor. Türk ve Dünya mutfaklarının en seçkin lezzetlerini Elite Restaurant'da en nadide İtalyan, İspanyol ve Fransız şaraplarıyla tadarken The Brasserie Restaurant'da İtalyan ve Akdeniz mutfağının en hafif lezzetlerini tadabiliyorsunuz. Her biri farklı tatlarda çay ve kahve menüsü, taze sıkılmış meyve suları, eşsiz lezzetteki kek ve pastalarıyla piyano müziği eşliğinde dinlendirici bir zaman geçirebileceğiniz Lobby Lounge ve zengin kahve çeşitleri eşliğinde daha önce tatmadığınız pasta ve kekleri keşfedebileceğiniz Coffee Company yerleri ile Elite World İstanbul Otel, konaklamayı keyfe dönüştürüyor.

  • 232 deluxe ile toplam 245 odaya sahiptir,
  • 2 Bar, 2 restaurant, 1 cafe ve 1 lounge alanı bulunuyor,
  • İtalyan, İspanyol ve Fransız şarap kavı,,
  • Gün ışığı alan 9 toplantı salonu,
  • Rahatlatıcı Fit Life Health Club & SPA Center ,
  • Profesyonel masaj hizmeti,
  • Spor yapma imkanı sunan fitness center ve Fitbar
  • Ücretsiz havalimanı transferi,
  • Deluxe odalara ücretiz Wifi hizmeti,
  • Üst üste konaklayanlara ayrıcalıklı indirim.
Sehir Uzmanı değerlendirmesi:

Taksim Meydanı'na yakınlığı ve içerisinde yer alan Jazz Company ile konaklamanıza keyif katıyor.


Elite World Hotel Istanbul'da seni neler bekliyor?

Elite World Hotel Istanbul

Elite World Hotel Istanbul

Rooms include air conditioning system, digital safe, special equipped direct phone, voice message system, cabled/wireless hi-speed internet connection, hair dryer,interactive TV, minibar, tea-coffee machine, jaccuzzi, shower bath, music system and electronic door locking system.

In bar and restaurant, we offer a variety of elite foods from classical Turkish and Ottoman cuisines as well as international varieties. There are 9 separate meeting rooms with a total capacity of 1200 people and one of which is allowing day light exist within the hotel.

FitLife Healthclub&SPA includes indoor swimming pool, swimming pool for children, Turkish bath, steam room, sauna, shock bath, proffessional massage service, modern fitness equipments and Fitbar (Vitaminbar).

Address Info

Address: Şehit Muhtar Caddesi No:42 34435 Taksim

Telephone: + 90 (212) 313 83 83 (Pbx) 

Web: www.eliteworldistanbul.com.tr

Information

Ulaşım

Adres: Kocatepe, Şehit Muhtar Caddesi No:42, 34435 Taksim / Beyoğlu

Telefon: + 90 (212) 313 83 83 (Pbx) 

Web: www.eliteworldistanbul.com.tr


Yorum bırakarak düşüncelerini bizimle paylaşmaya ne dersin?

Sen de kişisel yorumunu etiketiyle yazabilirsin.


Sign In